Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
158 Resultaten
Kavel: 3645

Antieke Duitse regulateur

Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit regulateur. Weekloper, halfuur-slag. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3613

Antieke Franse pendule, 1880

Startprijs 40 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3564

Warmink wandklok

Startprijs 50 EUR

Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 3590

Rozenklok

Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm.Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.


Kavel: 3597

Antiek drie-delig klokkenstel, 1925

Startprijs 50 EUR

Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3553

Friese staartklok

Startprijs 60 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.


Kavel: 3555

Twee antieke klokken, 1900

Startprijs 60 EUR

Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 3607

Antieke Junghans regulateur, 1880

Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3622

Antieke Franse pendule, 1900

Startprijs 60 EUR

Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3648

Frans klokkenstel, 1890

Startprijs 70 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...


Kavel: 3655

Art Deco bureauklok, 1925

Startprijs 70 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 3584

Antieke Duitse tafelklok, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3588

Antieke Franse wekkerklok, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3596

Antieke klok, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3653

Antieke Franse pendule, 1890

Startprijs 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3579

Grote wekker

Startprijs 90 EUR

Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3528

Franse kolompendule, 1860

Startprijs 100 EUR

Antieke Franse kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale fineerschade. Craquelé wijzerplaat. Verder in goede straat. Afmeting: 48 cm.


Kavel: 3570

Grote tafelklok, 1900

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 3587

Antieke Franse wekker, 1900

Startprijs 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3608

Antieke Franse reiswekker, 1900

Startprijs 100 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3609

Franse pendule, 1880

Startprijs 100 EUR

Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3654

Schwarzwalder wandklok

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 3531

Twee antieke Franse wekkers, 1900

Startprijs 120 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3547

Antieke Franse reiswekker, 1900

Startprijs 130 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.