Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Charles Dix wandklok
Startprijs 300 EUR

Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...

Antieke kalenderklok, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule met barometer, 1850
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Franse lyra pendule, 1880
Startprijs 350 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Parijs uurwerk. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1840
Startprijs 350 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vergulde bronzen putti met fakkel en vlinder. Circa 1840. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Minimale chips marmer. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke scheepsklok voor nachtlicht
Startprijs 380 EUR

Antieke messing scheepsklok voor nachtlicht. Met rondom facet geslepen glas. Paris deposé. Met enchappement uurwerk, achtdaags. Kaarshouder mist. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...

Duitse pronkvrijslinger
Startprijs 450 EUR

Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startprijs 475 EUR

Grote antieke Franse pendule met twee kinderen en fruitboomrank. Compositie metaal. Op rood-marmeren basement. Titel: Maraudeurs. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 cm. In goed...

Antieke Franse pendule, 1840
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1840. Charles Dix. Met achtdaags - stil uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Franse watervalklok
Startprijs 550 EUR

Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule
Startprijs 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule van brons, met putti en dieren. Midden bovenop mist iets. Achtdaags brocot-uurwerk met halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1820
Startprijs 600 EUR

Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...

Franse Charles Dix pendule, 1835
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Osmaanse krijger te paard. Circa 1835. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Zwaard mist lemet, teugels missen. Deuken in klokkast + deels ov...

Antieke Franse boulle pendule
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Franse boulle pendule met rood schildpad, putti en bronzen ornamenten. Achtdaags St. Marti uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pronkvrijslinger, 1890
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Schilderij-klok
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...

Franse empire pendule, 1820
Startprijs 850 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....

Antiek Engelse tafelklok, 1890
Startprijs 900 EUR

Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antieke Franse klokkendrager, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Franse Tournant klok (replica)
Startprijs 950 EUR

Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketkklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten....

Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Duitse Flöten Uhr, 1840
Startprijs 1.750 EUR

Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...

Grote Engelse bracket klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

18e Eeuwse A'damse wandklok
Startprijs 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

2x Zaanlander klokken
Resultaat: 40 EUR

Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1920
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rozenklok
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke vergulde Franse pendule. Compositie metaal + albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Twee antieke regulateurs, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee kleine antieke Duitse regulateurs van notenhout. Circa 1900. 1x F.M.S. 1x Gustav Becker. Afmeting: 70 - 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Drie antieke Schwarzwalder klokken
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Lenzkirch klok, 1880 (zonder uurwerk)
Resultaat: 70 EUR

Duitse Lenzkirch historisme klok. Circa 1880. Zonder uurwerk. Haarlijn in keramiek. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

3x Regulateur klok
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Gemerkt B.P. Circa 1890. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Junghans bureauklok
Resultaat: 70 EUR

Zware Duitse Junghans bureauklok van messing. 'Meister'. 60er - 70er Jaren. Weekloper met enchappement. Afmeting: 16,5 x 16,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit F.M.S. vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Twee scheepsklokken Ø 19 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse bronzen neo gotische historisme pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.