Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
158 Resultaten
Kavel: 3524

19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm.

Resultaat: 575 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...


Kavel: 3525

Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm.

Resultaat: 850 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 3526

Antieke Franse pendule, 1880

Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse bronzen neo gotische historisme pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.


Kavel: 3527

Antiek Engelse tafelklok, 1890

Startprijs 900 EUR

Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 3528

Franse kolompendule, 1860

Startprijs 100 EUR

Antieke Franse kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale fineerschade. Craquelé wijzerplaat. Verder in goede straat. Afmeting: 48 cm.


Kavel: 3529

Franse lyra pendule, 1880

Startprijs 350 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Parijs uurwerk. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3530

Twee antieke Franse wekkerklokken, 1900

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke compositie metalen Franse wekkerklokken. Circa 1900. Wijzers missen. Functies niet getest, verder in goede staat. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3531

Twee antieke Franse wekkers, 1900

Startprijs 120 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3532

Franse Charles Dix pendule, 1840

Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...


Kavel: 3533

Antieke Franse pendule

Startprijs 400 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...


Kavel: 3534

Antieke Franse pendule, 1870

Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke vergulde Franse pendule. Compositie metaal + albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 x 26 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3535

Antiek drie-delig Frans klokkenstel, 1870

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig antiek drie-delige Frans verguld bronzen pendulestel. Circa 1870. Naar 18e eeuws voorbeeld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: H 50 - 59 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3536

Franse Retour de Egypt pendule

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...


Kavel: 3537

Franse bronzen pendule

Startprijs 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule van brons, met putti en dieren. Midden bovenop mist iets. Achtdaags brocot-uurwerk met halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3538

Pendule met Pierrot

Startprijs 225 EUR

Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3539

Friese notaris staartklok, 1800

Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese notaris staartklok + wekker. Circa 1800. Afmeting: 100 cm. In goede originele staat.


Kavel: 3540

Antieke Franse pendule, 1880

Startprijs 300 EUR

Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...


Kavel: 3541

Antieke Franse klokkendrager, 1900

Startprijs 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3542

Antieke Franse pendule

Startprijs 475 EUR

Grote antieke Franse pendule met twee kinderen en fruitboomrank. Compositie metaal. Op rood-marmeren basement. Titel: Maraudeurs. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 cm. In goed...


Kavel: 3543

Antieke Ansonia tafelklok (USA), 1900

Resultaat: 190 EUR

Antieke Amerikaanse Ansonia tafelklok met automaat. Circa 1900. Duivel beweegt op-en-neer aan veer. Compositie metaal. Opdraaiveer goed. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3544

Antieke Junghans vrijslinger, 1890

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Junghans vrijslinger van notenhout met kroon. Circa 1890. Afmeting: 99 cm. In goede staat.


Kavel: 3545

Drie-delig Frans klokkenstel, 1890

Resultaat: 110 EUR

Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 3546

Hermle tafelklok

Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten Hermle tafelklok met repetitie-slag op twee bellen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3547

Antieke Franse reiswekker, 1900

Startprijs 130 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.