53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Drie Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Drie Perzische kleden, waaronder één bidkleed. Florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 100 - 135 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Oosters kleed, 162 x 106 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed, 173 x 94 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.

Twee Oosterse kleden
Resultaat: 70 EUR

Twee Oosterse kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kameelzak, afmeting: 130 x 53 cm. + kleed, afmeting: 86 x 102 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Perzische tapijten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Meerkleurig + floraal decor. Afmeting: 143 x 102 cm. / 155 x 114 cm. In goede staat.

Lange Oosterse loper, 280 x 104 cm.
Resultaat: 90 EUR

Lange Oosterse loper. Meerkleurig, rood, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 280 x B 104 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Resultaat: 90 EUR

Twee Perzische kleden. Floraal + rode kamelen zak. Afmeting: 161 x 105 cm. / 110 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antiek Perzisch kleed, 172 x 106 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.
Resultaat: 325 EUR