Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
285 Resultaten
Kavel: 2001

Franse likeurkelder

Startprijs 425 EUR

19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.


Kavel: 2003

18e Eeuws Duits kistje

Resultaat: 600 EUR

Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...


Kavel: 2005

Twee Franse kandelaren, H 45 cm.

Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835

Startprijs 650 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.


Kavel: 2011

Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat: 2.000 EUR

Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.


Kavel: 2012

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Startprijs 425 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

Twee antieke cassolettes, H 40 cm.

Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.

Startprijs 1.500 EUR

Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.

Startprijs 800 EUR

Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.

Resultaat: 200 EUR

Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.


Kavel: 2017

Twee antieke wandplaquettes, 1880

Startprijs 650 EUR

Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.

Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaar in gotische stijl. Afmeting: H 119 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2022

Likeurkelder

Resultaat: 250 EUR

Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Twee tinnen (wand)schalen

Startprijs 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Antieke globe, 1930

Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2025

Antiek Engels inktstel

Startprijs 80 EUR

Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2027

Grote opgezette buffelkop

Resultaat: 250 EUR

Grote opgezette (geprepareerde) buffelkop met hoorns. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Afrikaanse springbok

Resultaat: 200 EUR

Grote opgezette Afrikaanse springbok. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

Twee Franse bronzen pronkkannen, H 56 cm.

Startprijs 1.100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse pronkkannen van brons met rood-marmeren voet. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2030

Groene marmeren zuil

Resultaat: 250 EUR

Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Groene marmeren piedestal

Resultaat: 250 EUR

Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.

Startprijs 500 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.


Kavel: 2033

Lot antieke kast + deursloten

Resultaat: 120 EUR

Lot antieke metalen kast + deursloten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.