Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse kaarskandelaar, H 62 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antiek pijpcomfoor met speeldoos, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antiek houtgestoken pijpencomfoor met speeldoos. Circa 1900. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen
Resultaat: 200 EUR

Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Antieke slijpmachine, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren met messing slijpmachine. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: 20 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Willem III theestoof
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 31x Ø 29 cm. In goede staat.

Religieus diorama
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk-lijst met zeepstenen religieus diorama. Gelijmd. Afmeting: H 45 x B 22 cm. In redelijke staat.

Antieke paper weight van brons
Resultaat: 80 EUR

Antieke paper weight van brons, in de vorm van een hondenkop. Circa 1900. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

Drie antieke fotolijsten, 1880
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke opengewerkte fotolijsten van messing. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse barometer
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.

Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.
Resultaat: 250 EUR

Groot gesigneerd Russisch kyrillisch houten lakwerk ei met religieuze voorstelling. Geboorte van kindje Jezus. 1997. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke Franse dekseldoos, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

2x Gipsen piedestal
Startprijs 60 EUR

Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 20 EUR

Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Hanglamp met kristalglas
Resultaat: 70 EUR

Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR

Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR

Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.

Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920
Startprijs 180 EUR

Zeldzame Duitse ijzeren puntenslijper van het merk Guhl & Harbeck Hamburg D.R.P. Circa 1920. Afmeting: 16 x 38 x 18 cm. In goede staat.

Harrods pen
Startprijs 500 EUR

Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren. In zeer goede staat.

Antieke Schwarzwalder humidor, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.

Lot antieke comfoors (13x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van dertien antieke theelichten/comfoors. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 24 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Bureau + tafellamp
Resultaat: 35 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Franse theekist
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Art Deco plafonniere
Startprijs 275 EUR

Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm.
Startprijs 1.100 EUR

Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.

Oude globe
Startprijs 70 EUR

Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse Fayence lampenvoet, H 49 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse Fayence lampenvoet met messing. Floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot antiek smeedijzer (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee moderne windlichten
Startprijs 50 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Eén cloisonné blaker. En een bronzen schaal in gevlochten vormgeving. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm.
Startprijs 250 EUR

Franse porseleinen tafellamp met brons. Handbeschilderd met goud en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Lepelrek
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

Twee antieke bestekkisten
Startprijs 450 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Neo gotische/Romaanse olielamp
Startprijs 500 EUR

Neo gotische/Romaanse olielamp van messing. Naar 14e - 15e eeuws voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot schilderijlampen (4 st.)
Startprijs 50 EUR

Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig kruizen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Antieke rieten mand, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Antiek glas-in-lood venster, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Twee grote Franse kandelaren, H 68 cm.
Startprijs 1.450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

5x Antiek gereedschap
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek gereedschap. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Engelse scheepvaart schietlood met meetlint (Chesterman). Spatel met koper-inleg 1854, soeplepel, schep en sleef. Afmeting: 40 - 50 cm. In ...

Sigarenkoker & vonkenvanger
Startprijs 100 EUR

Leren sigarenkoker met zilveren en zilveren vonkenvanger, 833/000. Leren koker met zilveren elementen voorzien van graveerwerk en monogram: PvL, 15x8,5x2,5cm. en een zilveren vonkenvanger voor op pijp...

Drie delen messing
Startprijs 50 EUR

Drie delen messing. Bestaande uit: Twee antieke Engelse verstelbare kaarskandelaren + één fotolijst in Jugendstil-stijl. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

2x Openhaardbok + wafelijzers
Startprijs 50 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee antieke tabaksdozen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Hollandse messing gegraveerde tabaksdozen. Eén met riviergezicht en platbodems. Eén met religieus figuren/spreuk/kardinalen decor + annotatie 1745. Afmeting: 16 - 17,5 cm. In goede staat.

Gietijzeren tazza Ø 28 cm.
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandornament
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Antieke tazza, Ø 13 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zes vergulde Cross USA pennen
Startprijs 150 EUR

Drie 2-delige goldplated schrijfset, 12 kt gold filled, gemerkt Cross, Classic century, met 3 balpoints, waarvan één 14 kt roller gold, 2 rollerballen en een potlood. Twee pennen hebben een opgesoldee...

Veldschildersezel
Startprijs 80 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.

Haardscherm + krantenhouder
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.

Antieke kapstok met 4 tegels, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse eiken kapstok met vier tegels. Circa 1880. Afmeting: 90 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Antieke religieuze plaquette, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Drie miniatuur portretten
Startprijs 100 EUR

Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Bronzen mis bel
Startprijs 40 EUR

Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Beteco geluidsbox, 1930
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Snaren missen. Afmeting: 58 cm. In redelijke staat.

Afrikaans masker, 58 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Afrikaans handgebonden masker, gemaakt van diverse stro-soorten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 58 cm. In goede staat.

Diorama-schilderij van kurk
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.

Drie delen Italiaans natuursteen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Antieke majolica biertap
Startprijs 225 EUR

Antieke majolica biertap met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Oudere restauratie. Figuur niet origineel. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR

Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Religieuze wandplaquette, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.

Lot antieke meubel-sleutels
Resultaat: 90 EUR

Groot lot antieke meubel-sleutels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Twee coupes met putti
Resultaat: 80 EUR

Twee tafelschalen van brons met porselein. Putti/floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 30 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (7x)
Startprijs 50 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen penningen
Startprijs 70 EUR

Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

Antieke Engelse penning 1797
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Startprijs 60 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startprijs 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Drie oude meetinstrumenten
Resultaat: 90 EUR

Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Hollandse barometer, 126 cm.
Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.