Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
285 Resultaten
Verkocht
Twee Franse empire kandelaren
2000
Twee Franse empire kandelaren

Resultaat:

3.250 EUR

Franse  likeurkelder
2001
Franse likeurkelder
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Antieke Franse dekseldoos, 1880
2002
Antieke Franse dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits kistje
2003
18e Eeuws Duits kistje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900
2004
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Resultaat:

400 EUR

Twee Franse kandelaren, H 45 cm.
2005
Twee Franse kandelaren, H 45 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zeldzame empire theestoof, 1820
2006
Zeldzame empire theestoof, 1820

Resultaat:

325 EUR

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835
2007
Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.
2008
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse barometer
2009
18e Eeuwse Franse barometer

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.
2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista
2011
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat:

2.000 EUR

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.
2012
Twee Franse cassolettes, H 47 cm.
Startprijs 425 EUR
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.
2013
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.
Startprijs 400 EUR
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
2014
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
Startprijs 1.500 EUR
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.
2015
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.
2016
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee antieke wandplaquettes, 1880
2017
Twee antieke wandplaquettes, 1880
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Drie antieke fotolijsten, 1880
2018
Drie antieke fotolijsten, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse cassolette, H 43 cm.
2019
Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke paper weight van brons
2020
Antieke paper weight van brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.
2021
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Likeurkelder
2022
Likeurkelder

Resultaat:

250 EUR

Twee tinnen (wand)schalen
2023
Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR