Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vijf delen antiek, divers 2219
Vijf delen antiek, divers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren 2000
Twee Franse empire kandelaren

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm. 2105
Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot tin (divers) 2092
Lot tin (divers)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee antieke pinakels, 1900 2232
Twee antieke pinakels, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek hoekaltaar met heiligbeeld, 1880 2059
Antiek hoekaltaar met heiligbeeld, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Doos met antiek diversen 2229
Doos met antiek diversen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke beddepan, 1800 2129
Antieke beddepan, 1800

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws tin (6x) 2093
Lot 19e eeuws tin (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse theekist 2064
18e Eeuwse theekist

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
19e Eeuwse theestoof 2267
19e Eeuwse theestoof

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees sieraden kastje 2249
Chinees sieraden kastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Japans/Chinees cloisonné (13x) 2226
Lot Japans/Chinees cloisonné (13x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
17e Eeuws wafelijzer 2217
17e Eeuws wafelijzer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke haardset, 1900 2214
Antieke haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Design lamp, H 30,5 cm. 2119
Design lamp, H 30,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee wandkandelaren, 1900 2112
Twee wandkandelaren, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm. 2106
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Neo renaissance documenten kist, 1880 2063
Neo renaissance documenten kist, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke zandstenen vijzel met gemaal 2268
Antieke zandstenen vijzel met gemaal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie Italiaanse lampenvoeten 2261
Drie Italiaanse lampenvoeten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse cassolettes, H 37 cm. 2258
Twee antieke Franse cassolettes, H 37 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antieke kraag-kaarskandelaren 2207
2x Antieke kraag-kaarskandelaren

Resultaat:

130 EUR