Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Diorama met tropische insecten 2048
Diorama met tropische insecten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Negen antieke Perzische tegels 2047
Negen antieke Perzische tegels

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen 2045
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen

Resultaat:

200 EUR

Lot huisjes/houtsnijwerk (divers) 2044
Lot huisjes/houtsnijwerk (divers)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee antieke tabaksdozen 2042
Twee antieke tabaksdozen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1900 2041
Antiek inktstel, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm. 2039
Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm. 2036
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Lot antieke kast + deursloten 2033
Lot antieke kast + deursloten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Groene marmeren zuil 2030
Groene marmeren zuil

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote opgezette buffelkop 2027
Grote opgezette buffelkop

Resultaat:

250 EUR

Antiek Engels inktstel 2025
Antiek Engels inktstel
Startprijs 80 EUR
Antieke globe, 1930 2024
Antieke globe, 1930
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Likeurkelder 2022
Likeurkelder

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm. 2021
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse cassolette, H 43 cm. 2019
Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke fotolijsten, 1880 2018
Drie antieke fotolijsten, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm. 2016
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee antieke cassolettes, H 40 cm. 2013
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835 2007
Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835
Startprijs 650 EUR
Twee Franse kandelaren, H 45 cm. 2005
Twee Franse kandelaren, H 45 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900 2004
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse dekseldoos, 1880 2002
Antieke Franse dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR