Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Harrods pen 2264
Harrods pen
Startprijs 500 EUR
Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920 2265
Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920
Startprijs 180 EUR
Antieke stalamp, H 175 cm. 2266
Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
19e Eeuwse theestoof 2267
19e Eeuwse theestoof

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke zandstenen vijzel met gemaal 2268
Antieke zandstenen vijzel met gemaal

Resultaat:

45 EUR

Antieke Duitse globe 2269
Antieke Duitse globe
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Oude dekseldozen 2270
6x Oude dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dekselschaal + sieradenkist 2271
Dekselschaal + sieradenkist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Oosterse opiumgewichten (11x) 2272
Lot Oosterse opiumgewichten (11x)

Resultaat:

70 EUR

Bronzen vijzel + sluitgewicht 2273
Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR
Verkocht
West Afrikaanse beelden 2274
West Afrikaanse beelden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hanglamp met kristalglas 2275
Hanglamp met kristalglas

Resultaat:

70 EUR

Twee antieke tinnen kannen 2277
Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot steengoed 2278
Lot steengoed

Resultaat:

50 EUR

Twee delen antiek snijwerk 2279
Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 20 EUR
2x Gipsen piedestal 2280
2x Gipsen piedestal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Borstbeeld op piëdestal 2281
Borstbeeld op piëdestal

Resultaat:

50 EUR

3x Tuinbeeld 2282
3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR
2x Boeddha tuinbeeld 2283
2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR
5x Tuinbeelden 2284
5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR
3x Tuindecoratie 2285
3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR