Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren 2000
Twee Franse empire kandelaren

Resultaat:

3.250 EUR

Franse  likeurkelder 2001
Franse likeurkelder
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Antieke Franse dekseldoos, 1880 2002
Antieke Franse dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits kistje 2003
18e Eeuws Duits kistje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900 2004
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Resultaat:

400 EUR

Twee Franse kandelaren, H 45 cm. 2005
Twee Franse kandelaren, H 45 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zeldzame empire theestoof, 1820 2006
Zeldzame empire theestoof, 1820

Resultaat:

325 EUR

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835 2007
Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm. 2008
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse barometer 2009
18e Eeuwse Franse barometer

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista 2011
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat:

2.000 EUR

Twee Franse cassolettes, H 47 cm. 2012
Twee Franse cassolettes, H 47 cm.
Startprijs 425 EUR
Twee antieke cassolettes, H 40 cm. 2013
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.
Startprijs 400 EUR
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm. 2014
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
Startprijs 1.500 EUR
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm. 2015
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm. 2016
Italiaanse vloerlamp, H 173 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee antieke wandplaquettes, 1880 2017
Twee antieke wandplaquettes, 1880
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Drie antieke fotolijsten, 1880 2018
Drie antieke fotolijsten, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse cassolette, H 43 cm. 2019
Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke paper weight van brons 2020
Antieke paper weight van brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm. 2021
Kerkelijke kaarskandelaar, H 119 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Likeurkelder 2022
Likeurkelder

Resultaat:

250 EUR

Twee tinnen (wand)schalen 2023
Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR
Antieke globe, 1930 2024
Antieke globe, 1930
Startprijs 180 EUR
Antiek Engels inktstel 2025
Antiek Engels inktstel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Religieus diorama 2026
Religieus diorama

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote opgezette buffelkop 2027
Grote opgezette buffelkop

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Afrikaanse springbok 2028
Afrikaanse springbok

Resultaat:

200 EUR

Twee Franse bronzen pronkkannen, H 56 cm. 2029
Twee Franse bronzen pronkkannen, H 56 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Groene marmeren zuil 2030
Groene marmeren zuil

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groene marmeren piedestal 2031
Groene marmeren piedestal

Resultaat:

250 EUR

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm. 2032
Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Lot antieke kast + deursloten 2033
Lot antieke kast + deursloten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos 2034
18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos

Resultaat:

50 EUR

Twee bronzen kandelaren, H 50 cm. 2035
Twee bronzen kandelaren, H 50 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm. 2036
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Willem III theestoof 2037
Willem III theestoof

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek gestoken schildersezel, H 70 cm. 2038
Antiek gestoken schildersezel, H 70 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm. 2039
Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse stoof 2040
Antieke Hollandse stoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1900 2041
Antiek inktstel, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke tabaksdozen 2042
Twee antieke tabaksdozen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke slijpmachine, 1900 2043
Antieke slijpmachine, 1900

Resultaat:

80 EUR

Lot huisjes/houtsnijwerk (divers) 2044
Lot huisjes/houtsnijwerk (divers)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen 2045
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse onyx coupes, 1900 2046
Twee antieke Franse onyx coupes, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Negen antieke Perzische tegels 2047
Negen antieke Perzische tegels

Resultaat:

325 EUR