Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kampferkist
Resultaat: 170 EUR

Afmeting: 40 x 77 x 40 cm.

Drie design stoelen
Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Empire spiegel, H 106 x B 59 cm.
Resultaat: 160 EUR

Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize tafel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bijzettafel, 1860
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.

4-Laden commode, 1800
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.

Empire halspiegel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Antieke staande kapstok, 1870
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Piedestal
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 1870
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 120 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands secretaire, 1760
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.

Franse eethoek, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.

Duitse eiken dekenkist
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.