Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
250 Resultaten
Kavel: 4195

Antieke pianokruk, 1910

Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4234

Spiegel, H 108 x B 53 cm.

Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4126

Biedermeier stoel

Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.


Kavel: 4101

Mahoniehouten nachtkastje, 1860

Startprijs 60 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier nachtkastje. Circa 1860. Afmeting: 79 x 36 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4112

Eiken jalouziekast

Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 4203

Zware palissander armleunstoel, 1850

Startprijs 70 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4066

Beschilderde scheepskist

Startprijs 80 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4142

Antieke bijzettafel, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4157

Antieke eiken wandkast, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 4177

Houtgepinde klaptafel van iepenhout

Startprijs 80 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 4211

18e Eeuwse gestoken kist

Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4219

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.

Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4230

Vier biedermeier stoelen

Startprijs 80 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden


Kavel: 4237

Eiken salontafel

Startprijs 90 EUR

Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.


Kavel: 4238

Brede lederen relax stoel

Startprijs 90 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4239

3-Delig bankstel met velours bekleding

Startprijs 90 EUR

Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 4031

Pander fauteuil

Startprijs 100 EUR

Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4088

Vier antieke eiken stoelen, 1910

Startprijs 100 EUR

Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4096

Antieke tafel, 1880

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4127

Eiken armleunstoel

Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4136

Engelse armleunzetel, 1890

Startprijs 100 EUR

Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4145

Vier antieke eiken stoelen, 1930

Startprijs 100 EUR

Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4158

Front van Engelse hoekkast

Startprijs 100 EUR

19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 4162

Eiken kist

Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm