53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Antieke pianokruk, 1910 4195
Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 30 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4234
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 40 EUR
Biedermeier stoel 4126
Biedermeier stoel
Startprijs 50 EUR
Mahoniehouten nachtkastje, 1860 4101
Mahoniehouten nachtkastje, 1860
Startprijs 60 EUR
Eiken jalouziekast 4112
Eiken jalouziekast
Startprijs 70 EUR
Zware palissander armleunstoel, 1850 4203
Zware palissander armleunstoel, 1850
Startprijs 70 EUR
Beschilderde scheepskist 4066
Beschilderde scheepskist
Startprijs 80 EUR
Antieke bijzettafel, 1900 4142
Antieke bijzettafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke eiken wandkast, 1900 4157
Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR
Houtgepinde klaptafel van iepenhout 4177
Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse gestoken kist 4211
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm. 4219
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 80 EUR
Vier biedermeier stoelen 4230
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 80 EUR
Eiken salontafel 4237
Eiken salontafel
Startprijs 90 EUR
Brede lederen relax stoel 4238
Brede lederen relax stoel
Startprijs 90 EUR
3-Delig bankstel met velours bekleding 4239
3-Delig bankstel met velours bekleding
Startprijs 90 EUR
Pander fauteuil 4031
Pander fauteuil
Startprijs 100 EUR
Vier antieke eiken stoelen, 1910 4088
Vier antieke eiken stoelen, 1910
Startprijs 100 EUR
Antieke tafel, 1880 4096
Antieke tafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Eiken armleunstoel 4127
Eiken armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Engelse armleunzetel, 1890 4136
Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR
Vier antieke eiken stoelen, 1930 4145
Vier antieke eiken stoelen, 1930
Startprijs 100 EUR
Front van Engelse hoekkast 4158
Front van Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR
Eiken kist 4162
Eiken kist
Startprijs 100 EUR