Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
250 Resultaten
Kavel: 4010

18e Eeuws kabinet

Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4002

Louis Seize hoekkast, 1780

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.


Kavel: 4015

Teakhouten scheepskist

Resultaat: 800 EUR

Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4213

Eiken hoekkast

Resultaat: 700 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4005

18e Eeuws kabinet

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4201

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830

Resultaat: 650 EUR

Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4027

Drie design stoelen

Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4042

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4000

18e Eeuwse Hollandse kussenkast

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.


Kavel: 4133

Engels linnen-kabinet, 1820

Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4072

Antiek secretaire

Resultaat: 500 EUR

Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.


Kavel: 4188

Zuid-Duitse 2-deurs kast

Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Hollandse boeren vitrinekast

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4167

Art Deco boekenkast, 1920

Resultaat: 500 EUR

Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800

Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

Engelse secretaire met intarsia

Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...


Kavel: 4174

18e Eeuwse Drentse kast

Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4098

18e Eeuwse kist met inlegwerk

Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten biedermeier kist met ster-intarsia en origineel slot. Circa 1820. Afmeting: 152 x 65 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4110

Antieke ingelegde bijzettafel, 1910

Resultaat: 375 EUR

Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4094

Antieke kersenhouten tafel, 1830

Resultaat: 350 EUR

Antieke Noord-Duitse kersenhouten biedermeier tafel met draaimechaniek. Blad compleet in hoogte verstelbaar. Architecten tafel. Circa 1830. Afmeting: 77 x 59 x 111 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

Antiek eiken sideboard, 1880

Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4111

Antieke mahonie wandtafel, 1860

Resultaat: 350 EUR

Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

Franse bijzettafel, 1860

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4183

18e Eeuwse kussenkast

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.