Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Louis Seize hoekkast, 1780
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.

Teakhouten scheepskist
Resultaat: 800 EUR

Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.

Eiken hoekkast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830
Resultaat: 650 EUR

Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.

Drie design stoelen
Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antiek secretaire
Resultaat: 500 EUR

Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.

Hollandse boeren vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.

Art Deco boekenkast, 1920
Resultaat: 500 EUR

Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met intarsia
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kist met inlegwerk
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten biedermeier kist met ster-intarsia en origineel slot. Circa 1820. Afmeting: 152 x 65 x 63 cm. In goede staat.

Antieke ingelegde bijzettafel, 1910
Resultaat: 375 EUR

Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kersenhouten tafel, 1830
Resultaat: 350 EUR

Antieke Noord-Duitse kersenhouten biedermeier tafel met draaimechaniek. Blad compleet in hoogte verstelbaar. Architecten tafel. Circa 1830. Afmeting: 77 x 59 x 111 cm. In goede staat.

Antiek eiken sideboard, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.

Antieke mahonie wandtafel, 1860
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1860
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.

Kapitale empire kolomtafel, 1820
Resultaat: 325 EUR

Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.

Chinese hocker, Ø 57 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Floraal/karaktertekens/koppen decor. Afmeting: H 58 x Ø 57 cm. In goede staat.

Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.

Vintage designstoel van Bruhl
Resultaat: 250 EUR

Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.

18e - 19e Eeuws Hollands kabinet
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands barok kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat .

18e Eeuws Hollands secretaire, 1760
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten historisme dressoir met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 88 x 140 x 60 cm. In goede staat.

Franse eethoek, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.

Eettafel + 4 stoelen (mahonie)
Resultaat: 250 EUR

Hollandse empire mahoniehouten eettafel met vier stoelen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 52 x 50 cm. / 66 x 106 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse wortelnoten handgepolitoerde wijntafel. Afmeting: H 58 x Ø 51 cm. In zeer goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Antiek secretaire, 1860
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollandse mahoniehouten biedermeier secretaire met berkenfineer binnenleven. Circa 1860. Zijkanten krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm.

Hollandse commode, 1880
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode met zes lades. Circa 1880. Barok-stijl. Afmeting: 82 x 130 x 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten dressoir, 1900
Resultaat: 225 EUR

Groot wortelnoten dressoir met vier lades en vier deuren. Circa 1900. In Rococo-stijl. Afmeting: 156 x 200 x 58 cm. In zeer goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 225 EUR

Dubbelgebogen wortelnoten commode met twee lades. Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Empire commode met lades, 1820
Resultaat: 220 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde zuilen + verguld bronzen beslag en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 104 x 98 x 48 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse Duitse kist van eikenhout, met sledepoten en slot. Barok kist. Afmeting: 81 x 145 x 68 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode
Resultaat: 200 EUR

Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten hangoor-tafel met lade. Gecontourneerd blad. Afmeting: 76 x 113 x 170 cm. In goede staat.

Mahonie klepkast/bank
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klepkast. Afmeting: 75 x 60 x 53 cm. In goede staat.

Eethoek, tafel + 4 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten empire eettafel met twee lades + vier stoelen. Circa 1800. Afmeting: 75 x 124 cm. / 89 x 45 x 39 cm. In goede staat.

Chinees of Japans lakwerk kabinet
Resultaat: 200 EUR

Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.

4-Laden commode, 1800
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.

Antieke Chinese piedestal, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize tafel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke Franse stoelen, 1880
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke Franse gestoken stoelen van eikenhout. Henri Deux. Met rood velours bekleed + leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 113 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse keukenstoelen
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Hollandse eikenhouten houtgepinde keukenstoelen. Afmeting: 90 x 42 x 39 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast, 1880
Resultaat: 180 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.

Twee Pander stoelen + tafel
Resultaat: 180 EUR

Twee Hollandse Pander Louis Seize armleun stoelen + tafel voor tête à tête. 19e Eeuw. Fijngestoken kwaliteit, met gobelin stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 53 cm. / 73 x 91 x 65 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tafel
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten flap aan de wand tafel. Boeren stijl. Afmeting: 76 x 106 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist, 1750
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ranken snijwerk+ sledepoten. Anno 1750. Afmeting: 68 x 129 x 60 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 1870
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Antieke Franse boekenkast, 1880
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...

Kampferkist
Resultaat: 170 EUR

Afmeting: 40 x 77 x 40 cm.

Antieke buffetkast, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten historisme buffetkast met Jugendstil glas, snijwerk, volle zuilen, stieren- en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 224 x 130 x 55 cm. In goede staat.

Empire spiegel, H 106 x B 59 cm.
Resultaat: 160 EUR

Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 1800
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.

Antieke eethoek
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Willem III penantkast in notenhout. circa 1860. Afmeting: 100 x 44 x 100 cm. In goede staat.

Grote eiken kapstok
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1900
Resultaat: 150 EUR

Kleine antieke Franse vitrinekast van mahoniehout met brons. Eén zijkant glas mist. Afmeting: 146 x 62 x 35 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.

Zes kersenhouten eetstoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Antieke staande kapstok, 1870
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.

Ovale salontafel, 1870
Resultaat: 130 EUR

Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.

Gelderse dekenkist
Resultaat: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode in Queeen Anne-stijl
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.

Duitse eiken dekenkist
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.

Kersen eettafel
Resultaat: 120 EUR

Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.

Antieke spinnekoptafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 48 cm. In goed staat.

Antieke Franse etagere, 1880
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 120 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Henry Deux spiegel, 1880
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.

Eén-deurs (brood)spinde
Resultaat: 110 EUR

Eén-deurs (brood)spinde met lade. Gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 102 x 46 x 102 cm. In goede staat.

Franse Bretonse hoekkast, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Empire halspiegel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse theetafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.

Spiegel, H 93 x B 51 cm.
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

2-Delige Engelse servieskast
Resultaat: 100 EUR

Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.