Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
250 Resultaten
Kavel: 4000

18e Eeuwse Hollandse kussenkast

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Louis Seize hoekkast, 1780

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.


Kavel: 4003

Wortelnoten vitrinekast

Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

Klein wortelnoten linnenkabinet

Startprijs 700 EUR

Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

18e Eeuws kabinet

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Antieke Franse buffetkast

Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4007

Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Antieke vertico met opzet

Startprijs 400 EUR

Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4009

Engelse secretaire met intarsia

Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...


Kavel: 4010

18e Eeuws kabinet

Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4011

Antieke commode, 1820

Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800

Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Franse vitrinekast, 1880

Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4014

Hollandse vitrinekast

Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4015

Teakhouten scheepskist

Resultaat: 800 EUR

Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4016

Naaitafel (acht-hoekig)

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, acht-hoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Hollandse empire chiffoniere

Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4018

Vitrinekast, 1800

Startprijs 1.400 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.


Kavel: 4019

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast

Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Startprijs 500 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4021

Wortelnoten secretaire

Startprijs 180 EUR

Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Hollandse boeren vitrinekast

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Italiaanse spiegel, H 54 x B 52 cm.

Resultaat: 90 EUR

Italiaanse houten neo renaissance spiegel naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

Antiek eiken sideboard, 1880

Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

Theekastje, 1910

Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4026

Theekastje

Resultaat: 90 EUR

Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4027

Drie design stoelen

Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4028

Tafel met intarsia

Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse bijzettafel met floraal intarsia, bronzen kettingen en ornamenten. Afmeting: H 75 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4029

Sofa in biedermeier-stijl

Startprijs 600 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4030

Eettafel + 4 stoelen (mahonie)

Resultaat: 250 EUR

Hollandse empire mahoniehouten eettafel met vier stoelen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 52 x 50 cm. / 66 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4031

Pander fauteuil

Startprijs 100 EUR

Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4032

Twee Pander stoelen + tafel

Resultaat: 180 EUR

Twee Hollandse Pander Louis Seize armleun stoelen + tafel voor tête à tête. 19e Eeuw. Fijngestoken kwaliteit, met gobelin stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 53 cm. / 73 x 91 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4033

18e - 19e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands barok kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat .


Kavel: 4034

Antieke Franse jachtkast, 1870

Startprijs 400 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.


Kavel: 4035

Kabinet (mahonie)

Startprijs 800 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4036

Franse wandconsole-tafel

Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse notenhout gestoken wandconsole-tafel met marmeren blad. Louis Quinze stijl. Afmeting: 84 x 66 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 4037

Eiken linnenpers, 1800

Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4038

18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde

Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4039

Kapitale empire kolomtafel, 1820

Resultaat: 325 EUR

Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4040

Hollands secretaire

Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.

Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4042

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4043

Wortelnoten commode

Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 48 cm. In goed staat.


Kavel: 4044

Wortelnoten commode in Queeen Anne-stijl

Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4045

Hollandse boeren-glasvitrine

Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Wortelnoten bureau

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.


Kavel: 4047

Wortelnoten theetafel

Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4048

Frans secretaire, 1850

Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4049

Empire commode met lades, 1820

Resultaat: 220 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde zuilen + verguld bronzen beslag en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 104 x 98 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4050

Wortelnoten dressoir, 1900

Resultaat: 225 EUR

Groot wortelnoten dressoir met vier lades en vier deuren. Circa 1900. In Rococo-stijl. Afmeting: 156 x 200 x 58 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4051

Hollandse penantkast , 1910

Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4052

Antieke penantkast

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4053

Franse eethoek, 1870

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Hollandse penantkast, 1850

Startprijs 260 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4055

Italiaanse wandtafel met marmeren blad

Startprijs 120 EUR

Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4056

Antieke Engelse vitrinekast, 1900

Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4057

Antieke Franse vitrinekast, 1900

Resultaat: 150 EUR

Kleine antieke Franse vitrinekast van mahoniehout met brons. Eén zijkant glas mist. Afmeting: 146 x 62 x 35 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4058

Grote eiken kapstok

Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 4059

Engels sideboard

Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten sideboard met zeven lades en kneehole. Ongerestaureerd. Afmeting: 18 x 118 x 49 cm. In goede staat.


Kavel: 4060

Ovale salontafel, 1870

Resultaat: 130 EUR

Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.


Kavel: 4061

Wortelnoten wijntafel

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse wortelnoten handgepolitoerde wijntafel. Afmeting: H 58 x Ø 51 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4062

Duitse naaitafel, 1850

Startprijs 300 EUR

Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4063

19e Eeuwse Engelse theetafel

Startprijs 150 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4064

18e Eeuws Hollands secretaire, 1760

Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4065

Oude Balloon chair

Startprijs 120 EUR

Oude balloon chair. Naar ontwerp van Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Rood suede met zwart metaal. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4066

Beschilderde scheepskist

Startprijs 80 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4067

Chinees of Japanse secretaire

Startprijs 250 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerk secretaire met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 90 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4068

Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast

Startprijs 500 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4069

Gründerzeit spiegel, 1880

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 4070

Antiek dressoir, 1880

Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten historisme dressoir met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 88 x 140 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4071

Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat: 250 EUR

Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4072

Antiek secretaire

Resultaat: 500 EUR

Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.


Kavel: 4073

Wortelnoten kastje, 1920

Startprijs 300 EUR

Wortelnoten handgepolitoerd kastje met volle zuilen. Circa 1920. Empire-stijl. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 71 x 44 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4074

Retro Wassily-stijl stoel

Startprijs 200 EUR

Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4075

Mahonie secretaire

Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten secretaire. Circa 1860. Beschadigingen aan zijkant. Ongerestaureerd. Afmeting: 162 x 100 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4076

Hollandse empire eettafel, 1820

Resultaat: 80 EUR

Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

Franse bijzettafel, 1860

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4078

Indonesische kamferkist

Resultaat: 120 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4079

Kampferkist

Resultaat: 170 EUR

Afmeting: 40 x 77 x 40 cm.


Kavel: 4080

Chinees of Japans lakwerk kabinet

Resultaat: 200 EUR

Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 4081

Chinese stoel

Startprijs 350 EUR

Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.


Kavel: 4082

Antieke Franse eettafel, 1880

Startprijs 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.


Kavel: 4083

Antieke bureaustoel, 1910

Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4084

Hollandse commode, 1880

Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode met zes lades. Circa 1880. Barok-stijl. Afmeting: 82 x 130 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4085

Antieke Franse etagere, 1880

Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4086

Secretaire met glasopzet

Startprijs 300 EUR

Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4087

Vitrinekast

Resultaat: 100 EUR

Jaren 30 vitrine-keukenkast met schappen. Wit gelakt. Afmeting: 160 x 130 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4088

Vier antieke eiken stoelen, 1910

Startprijs 100 EUR

Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4089

Antieke Duitse keukentafel, 1910

Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.


Kavel: 4090

Chinese plantentafel Ø 36 cm.

Resultaat: 60 EUR

Chinese plantentafel met marmeren blad en olifant koppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4091

Eethoek, tafel + 4 stoelen

Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten empire eettafel met twee lades + vier stoelen. Circa 1800. Afmeting: 75 x 124 cm. / 89 x 45 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 4092

Engels linnenkabinet

Startprijs 300 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4093

Antieke Duitse boeren kast, 1840

Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.


Kavel: 4094

Antieke kersenhouten tafel, 1830

Resultaat: 350 EUR

Antieke Noord-Duitse kersenhouten biedermeier tafel met draaimechaniek. Blad compleet in hoogte verstelbaar. Architecten tafel. Circa 1830. Afmeting: 77 x 59 x 111 cm. In goede staat.


Kavel: 4095

Antieke staande kapstok, 1870

Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4096

Antieke tafel, 1880

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.