53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

18e Eeuws kabinet 4010
18e Eeuws kabinet

1.500 EUR

Louis Seize hoekkast, 1780 4002
Louis Seize hoekkast, 1780

1.100 EUR

Teakhouten scheepskist 4015
Teakhouten scheepskist

800 EUR

Eiken hoekkast 4213
Eiken hoekkast

700 EUR

18e Eeuws kabinet 4005
18e Eeuws kabinet

700 EUR

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830 4201
Zuid-Duitse vitrinekast, 1830

650 EUR

Drie design stoelen 4027
Drie design stoelen

650 EUR

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf 4042
18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf

600 EUR

18e Eeuwse Hollandse kussenkast 4000
18e Eeuwse Hollandse kussenkast

600 EUR

Engels linnen-kabinet, 1820 4133
Engels linnen-kabinet, 1820

550 EUR

Antiek secretaire 4072
Antiek secretaire

500 EUR

Zuid-Duitse 2-deurs kast 4188
Zuid-Duitse 2-deurs kast

500 EUR

Hollandse boeren vitrinekast 4022
Hollandse boeren vitrinekast

500 EUR

Art Deco boekenkast, 1920 4167
Art Deco boekenkast, 1920

500 EUR

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800 4012
Antieke 2-deurs spinde kast, 1800

500 EUR

Engelse secretaire met intarsia 4009
Engelse secretaire met intarsia

450 EUR

18e Eeuwse Drentse kast 4174
18e Eeuwse Drentse kast

425 EUR

18e Eeuwse kist met inlegwerk 4098
18e Eeuwse kist met inlegwerk

400 EUR

Antieke ingelegde bijzettafel, 1910 4110
Antieke ingelegde bijzettafel, 1910

375 EUR

Antieke kersenhouten tafel, 1830 4094
Antieke kersenhouten tafel, 1830

350 EUR

Antiek eiken sideboard, 1880 4024
Antiek eiken sideboard, 1880

350 EUR

Antieke mahonie wandtafel, 1860 4111
Antieke mahonie wandtafel, 1860

350 EUR

Franse bijzettafel, 1860 4077
Franse bijzettafel, 1860

350 EUR

18e Eeuwse kussenkast 4183
18e Eeuwse kussenkast

325 EUR