Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theekastje, 1910 4025
Theekastje, 1910

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Theekastje 4026
Theekastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie design stoelen 4027
Drie design stoelen

Resultaat:

650 EUR

Tafel met intarsia 4028
Tafel met intarsia
Startprijs 300 EUR
Sofa in biedermeier-stijl 4029
Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Eettafel + 4 stoelen (mahonie) 4030
Eettafel + 4 stoelen (mahonie)

Resultaat:

250 EUR

Pander fauteuil 4031
Pander fauteuil
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee Pander stoelen + tafel 4032
Twee Pander stoelen + tafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws Hollands kabinet 4033
18e - 19e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat:

250 EUR

Antieke Franse jachtkast, 1870 4034
Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 400 EUR
Kabinet (mahonie) 4035
Kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse wandconsole-tafel 4036
Franse wandconsole-tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 1800 4037
Eiken linnenpers, 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde 4038
18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kapitale empire kolomtafel, 1820 4039
Kapitale empire kolomtafel, 1820

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollands secretaire 4040
Hollands secretaire

Resultaat:

140 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4041
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf 4042
18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4043
Wortelnoten commode

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode  in Queeen Anne-stijl 4044
Wortelnoten commode in Queeen Anne-stijl

Resultaat:

130 EUR

Hollandse boeren-glasvitrine 4045
Hollandse boeren-glasvitrine
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Wortelnoten bureau 4046
Wortelnoten bureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4047
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

120 EUR

Frans secretaire, 1850 4048
Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR