53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6048
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Startprijs 250 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6049
3-Delig Delfts kaststel

150 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm. 6050
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.

50 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekers pot 6051
18e Eeuwse Delftse apothekers pot

1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse pot 6052
18e Eeuwse Delftse pot

450 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm. 6053
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.

150 EUR

Antieke Delftse tabakspot 6054
Antieke Delftse tabakspot

550 EUR

Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set 6055
Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set

180 EUR

Grote fruitschaal in Sevres-stijl 6056
Grote fruitschaal in Sevres-stijl

325 EUR

Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm. 6057
Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence 6058
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence

130 EUR

19e Eeuwse Meissen wandapplique 6059
19e Eeuwse Meissen wandapplique
Startprijs 700 EUR
Meissen inktstel 6060
Meissen inktstel

120 EUR

Antieke Franse Sevres dekselpot 6061
Antieke Franse Sevres dekselpot
Startprijs 300 EUR
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau 6062
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau

100 EUR

Antiek tegeltableau, 1900 6063
Antiek tegeltableau, 1900

150 EUR

Lot tegels (14x) 6064
Lot tegels (14x)
Startprijs 140 EUR
Lot tegels (33x) 6065
Lot tegels (33x)

300 EUR

Lot tegels (30x) 6066
Lot tegels (30x)
Startprijs 250 EUR
13x Antiek tegels 6067
13x Antiek tegels

100 EUR

Lot tegels (32 st.) 6068
Lot tegels (32 st.)

250 EUR

Lot tegels (43 st.) 6069
Lot tegels (43 st.)

325 EUR

33 Antieke tegels (granaatappel) 6070
33 Antieke tegels (granaatappel)

250 EUR

Lot antieke tegels (43 st.) 6071
Lot antieke tegels (43 st.)
Startprijs 400 EUR
Lot antieke tegels (32 st.) 6072
Lot antieke tegels (32 st.)

300 EUR

18e - 19e Eeuws tegeltableau 6073
18e - 19e Eeuws tegeltableau
Startprijs 150 EUR
Lot tegels, 40 st. (divers) 6074
Lot tegels, 40 st. (divers)

150 EUR

Lot antieke tegels (22 st.) 6075
Lot antieke tegels (22 st.)

180 EUR

Lot antieke tegels (52 st.) 6076
Lot antieke tegels (52 st.)
Startprijs 250 EUR
Lot antieke tegels (28 st.) 6077
Lot antieke tegels (28 st.)
Startprijs 200 EUR
Lot tegels (74 st.) 6078
Lot tegels (74 st.)

550 EUR

Lot tegels (35 st.) 6079
Lot tegels (35 st.)

300 EUR

Lot tegels (60 st) 6080
Lot tegels (60 st)

300 EUR

Lot tegels (58 st.) 6081
Lot tegels (58 st.)
Startprijs 275 EUR
Lot tegels (30 st.) 6082
Lot tegels (30 st.)

300 EUR

Lot van 47 stuks antieke witte tegels 6083
Lot van 47 stuks antieke witte tegels

190 EUR

Lot Hollandse tegels (11x) 6084
Lot Hollandse tegels (11x)
Startprijs 100 EUR
Antieke Hollandse tegel 6085
Antieke Hollandse tegel

110 EUR

Lot antieke tegels (13x) 6086
Lot antieke tegels (13x)

80 EUR

Lot Heerend porselein (4x) 6087
Lot Heerend porselein (4x)

130 EUR

Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz 6088
Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz
Startprijs 80 EUR
Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820 6089
Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820
Startprijs 60 EUR
Twee vergulde wandborden, 1880 6090
Twee vergulde wandborden, 1880
Startprijs 150 EUR
Twee antieke majolica vazen, 1910 6091
Twee antieke majolica vazen, 1910
Startprijs 100 EUR
Frans empire theeservies, 1820 6092
Frans empire theeservies, 1820

300 EUR

Duitse Meissen schaal Ø 30 cm. 6093
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Duitse theebussen 6094
Twee Duitse theebussen

70 EUR

Twee Duitse kaarskandelaren 6095
Twee Duitse kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR