Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse polychrome Fayence Albarello (apothekers)pot met annotatie 1763. Italië. Chip onderrand. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse apothekers pot
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot met opschrift PR: Aronis. Floraal/pauw decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse tulpenvaas, 1880
Resultaat: 950 EUR

Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Sculptuur van aardewerk, 1930
Resultaat: 900 EUR

Beeld gemaakt van geglazuurd aardewerk. Kameel met Bedoeïn. Ongemerkt. Circa 1930. Minimale chips onderrand. Afmeting: 31 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Duits Ilmenau servies
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.
Resultaat: 700 EUR

Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Meissen theepot
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (74 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekselpot Hanau
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.

Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse pot
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Groot 28-pas tegeltableau, 1950
Resultaat: 425 EUR

Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt lampetkan. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee zéér grote decoratieve Chinees blauw porseleinen vazen met draken decor in goud. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen theeservies
Resultaat: 400 EUR

Antiek, 18e eeuws, Duits porseleinen Meissen theeservies. Theekan gemerkt met Marcolini teken. Zes schotels, goed. Zes kopjes, goed. Suikerpot, minimale chip bloem. Melkkan, tuit gelijmd. Theekan, roo...

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Limoges eetservies
Resultaat: 375 EUR

Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...

18e Eeuwse Delftse vaaslamp
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Lot Makkumer tegels (18 st.)
Resultaat: 350 EUR

18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 21 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote fruitschaal in Sevres-stijl
Resultaat: 325 EUR

Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.

Lot tegels (43 st.)
Resultaat: 325 EUR

43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Rosenburg vaas, H 34 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Frans empire theeservies, 1820
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels +...

Lot tegels (30 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met bloem decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot tegels (60 st)
Resultaat: 300 EUR

Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (35 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot antieke tegels (32 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (33x)
Resultaat: 300 EUR

Lot van drieëndertig mangaankleurige Fayence bloempot tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Capodimonte Reuge speeldoos
Resultaat: 300 EUR

Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Platelen Eskaf dekselpot, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Resultaat: 300 EUR

Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Lladro figuren, H 55 - 56 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote Spaanse Lladro porseleinen figuren. Voorstellende Chinese godheden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.

Twee siervazen, H 34 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Drie-delig Delfts kaststel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...

33 Antieke tegels (granaatappel)
Resultaat: 250 EUR

Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...

Uitgebreid empire servies, 1820
Resultaat: 250 EUR

Uitgebreid vroeg 19e eeuws empire servies. Wit met goud. Circa 1820. Bestaande uit: Negen schalen, drie tazza's, twee dekselterrines, twee grote schenkkannen, koffie + theepot, schotels, ontbijtborden...

Lot tegels (32 st.)
Resultaat: 250 EUR

32 Hollandse Fayence tegels met terpdorpen in dubbele cirkel decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse figuren, H 39 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...

Lot antieke tegels (24 x)
Resultaat: 225 EUR

24 Antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.

Drie antieke fruitmanden
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot van 47 stuks antieke witte tegels
Resultaat: 190 EUR

47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse schotels Ø 23 - 35 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.

Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set
Resultaat: 180 EUR

Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollandse tegels (18 st.)
Resultaat: 180 EUR

Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie...

Lot antieke tegels (22 st.)
Resultaat: 180 EUR

22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.

Antieke bloempot op zuil
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke platelen zuil + bloempot, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...

Grote Delftse dekselvaas, H 62 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/leeuw decor. Leeuw gelijmd + chip deksel. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels, 40 st. (divers)
Resultaat: 150 EUR

40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Antiek tegeltableau, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence kastvazen met chinoiserie capucine decor. Oudere restauratie. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met floraal/figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Herend servies
Resultaat: 150 EUR

Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse plateelvaas, H 30 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil platelen oorvaas met floraal decor. Circa 1900. Gemerkt Regina W.B. Gouda, 33.3 M3. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie antieke platelen vazen, 1910
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.

Majolica paraplubak/vaas in vorm van uil
Resultaat: 130 EUR

Oude majolica vaas/paraplubak in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot Heerend porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Vier empire kop en schotels
Resultaat: 130 EUR

Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...

Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence
Resultaat: 130 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.

Herend mokka set
Resultaat: 120 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Franse porseleinen plaquette
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

Keramieken plaquette
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse geglazuurde keramieken plaquette met kubistisch paard. Schäffenacker Germany. Lichte randglazuur schade. Afmeting: 39,5 x 35 cm. In goede staat.

Lot porseleinen beelden (11x)
Resultaat: 120 EUR

Elf oude en antieke porseleinen beelden. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit tien figuren + porseleinen houder. Hoofdzakelijk Duitsland/Frankrijk. Diverse bodemmerken. Enkele beelden beschadigd. Afmeting: 1...

Meissen inktstel
Resultaat: 120 EUR

Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Delftse kan, H 36 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Delftse Fayence kan met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Negen antieke tegels
Resultaat: 120 EUR

Negen antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Floraal/figuren decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.

Engels Staffordshire Oakwood servies
Resultaat: 110 EUR

Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...

Antieke Hollandse tegel
Resultaat: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse tegels in lijst
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse tegels met floraal decor in lijst. Lichte randschades. Afmeting: H 17 x B 17 cm. In redelijke staat.

Hollands 9-pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Hollands 9-pas tegeltableau. 19e Eeuw. Mangaan. Scheepvaart Gouden Eeuw. Vier tegels gelijmd. Afmeting: 40 x 40 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse trekpot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.

Oud Delfts Fayence kaststel, H 30 - 45 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Delfts polychroom Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Faience de Purmerende schenkkan, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse Faience de Purmerende platelen Jugendstil schenkkan. Schilder F.B. 1023. Circa 1900. Bovenrand haarlijnen. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

13x Antiek tegels
Resultaat: 100 EUR

Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met kasteel/jager/hert decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.