Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot Limoges eetservies 6205
Groot Limoges eetservies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekselpot Hanau 6142
18e Eeuwse dekselpot Hanau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot Makkumer tegels (18 st.) 6129
Lot Makkumer tegels (18 st.)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits Ilmenau servies 6096
18e Eeuws Duits Ilmenau servies

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Platelen Eskaf dekselpot, 1930 6000
Platelen Eskaf dekselpot, 1930

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse pot 6052
18e Eeuwse Delftse pot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot 28-pas tegeltableau, 1950 6212
Groot 28-pas tegeltableau, 1950

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900 6211
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence 6058
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese tempelleeuwen 6191
Twee Chinese tempelleeuwen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (13x) 6187
Lot antieke tegels (13x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H  30 cm. 6176
Twee antieke Delftse vazen, H 30 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm. 6024
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Herend schaal Ø 24 cm. 6206
Herend schaal Ø 24 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6184
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm. 6155
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse plateelvaas, H 30 cm. 6136
Antieke Hollandse plateelvaas, H 30 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse tegel 6085
Antieke Hollandse tegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920 6261
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke bloempot op zuil 6257
Antieke bloempot op zuil

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm. 6239
Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Herend mokka set 6220
Herend mokka set

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie delen Duits porselein 6219
Drie delen Duits porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten 6218
Twee majolica bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engels Staffordshire Oakwood servies 6209
Engels Staffordshire Oakwood servies

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf antieke Hollandse kastkommen Ø 15,7 cm. 6201
Vijf antieke Hollandse kastkommen Ø 15,7 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Royal Sphinx Boch kaststel, 1900 6198
Royal Sphinx Boch kaststel, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse tegels in lijst 6193
Vier 18e eeuwse tegels in lijst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee papegaaien van keramiek 6188
Twee papegaaien van keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Negen antieke tegels 6186
Negen antieke tegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud Rörstrand deelservies 6167
Oud Rörstrand deelservies

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Delftse dekselvaas, H 62 cm. 6164
Grote Delftse dekselvaas, H 62 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antiek porselein, 1800 6153
Lot antiek porselein, 1800

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse trekpot 6152
18e Eeuwse Delftse trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6147
Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Dresden gebakset 6137
Dresden gebakset
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee siervazen, H 34 cm. 6135
Twee siervazen, H 34 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (24 x) 6130
Lot antieke tegels (24 x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels (18 st.) 6128
Lot Hollandse tegels (18 st.)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie antieke platelen vazen, 1910 6126
Drie antieke platelen vazen, 1910

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Faience de Purmerende schenkkan, 1900 6123
Antieke Faience de Purmerende schenkkan, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm. 6120
Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica paraplubak/vaas in vorm van uil 6119
Majolica paraplubak/vaas in vorm van uil

Resultaat:

130 EUR

Lot vossenbeelden (9x) 6114
Lot vossenbeelden (9x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Porseleinen figurengroep 6109
Porseleinen figurengroep

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Heerend porselein (4x) 6087
Lot Heerend porselein (4x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot van 47 stuks antieke witte tegels 6083
Lot van 47 stuks antieke witte tegels

Resultaat:

190 EUR

Lot tegels (14x) 6064
Lot tegels (14x)
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antiek tegeltableau, 1900 6063
Antiek tegeltableau, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Meissen inktstel 6060
Meissen inktstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm. 6034
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm. 6031
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Uitgebreid empire servies, 1820 6019
Uitgebreid empire servies, 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zes delen Herend servies 6008
Zes delen Herend servies

Resultaat:

150 EUR

Chinese celadon waterbak 7697
Chinese celadon waterbak
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6265
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Puttense bloempotten, 1880 6264
Twee Puttense bloempotten, 1880

Resultaat:

50 EUR

Kop + schotel met zilver-overlay 6263
Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm. 6262
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6260
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR
Porseleinen schaal in Sevres-stijl 6259
Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Startprijs 180 EUR
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm. 6258
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR
2x Porseleinen honden 6255
2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR
Twee delen plateel 6254
Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6253
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee delen antiek plateel, 1910 6252
Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm. 6251
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Startprijs 40 EUR
4x Porseleinen figuren 6250
4x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Lot Engels Wedgwood 6249
Lot Engels Wedgwood

Resultaat:

40 EUR

Keramieken kip+haan 6248
Keramieken kip+haan
Startprijs 50 EUR
Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm. 6247
Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6246
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

100 EUR

Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm. 6245
Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm.
Startprijs 275 EUR
Lot antieke bloempot tegels (30x) 6244
Lot antieke bloempot tegels (30x)
Startprijs 275 EUR
Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.) 6243
Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Franse figuren, H 39 cm. 6242
Twee Franse figuren, H 39 cm.

Resultaat:

225 EUR

Twee porseleinen koetsen 6241
Twee porseleinen koetsen
Startprijs 120 EUR
Lot 17e eeuwse tegels (15 St.) 6240
Lot 17e eeuwse tegels (15 St.)
Startprijs 375 EUR
Drie-delig Delfts kaststel 6238
Drie-delig Delfts kaststel
Startprijs 140 EUR
Twee Franse vazen, H 42 cm. 6237
Twee Franse vazen, H 42 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm. 6236
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm. 6235
Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.

Resultaat:

180 EUR

Drie delen porselein 6234
Drie delen porselein
Startprijs 20 EUR
Majolica console + bloempot 6233
Majolica console + bloempot
Startprijs 80 EUR
Amfora vaas + console 6232
Amfora vaas + console
Startprijs 90 EUR
Porseleinen cavalerist te paard paard 6231
Porseleinen cavalerist te paard paard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm. 6230
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.

Resultaat:

110 EUR

Duits Meissen deelservies 6229
Duits Meissen deelservies
Startprijs 350 EUR
Drie antieke Meissen borden 6228
Drie antieke Meissen borden
Startprijs 150 EUR
Twee antieke Meissen schalen Ø 27 - 29 cm. 6227
Twee antieke Meissen schalen Ø 27 - 29 cm.
Startprijs 300 EUR
Duitse Meissen theekan 6226
Duitse Meissen theekan
Startprijs 100 EUR
Twee antieke borden 6225
Twee antieke borden
Startprijs 250 EUR
Drie Meissen borden 6224
Drie Meissen borden
Startprijs 200 EUR
Vijf Meissen vazen 6223
Vijf Meissen vazen
Startprijs 200 EUR
Drie Meissen vazen 6222
Drie Meissen vazen
Startprijs 250 EUR