Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen porselein
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...

Kleine Meissen spiegel
Startprijs 40 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Art Deco vaas, 1930
Startprijs 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Dresden gebakset
Startprijs 40 EUR

12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.

Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 40 EUR

Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Porseleinen schenkkan, H 17 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bisquit porseleinen schenkkan in Wedgwood-stijl. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek drie-delig Delfts kaststel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel met molen landschap decor. Circa 1900. Bovenrandschade aan grote dekselvaas. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.

Duitse porseleinen figurengroep
Startprijs 40 EUR

Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm.
Startprijs 40 EUR

Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Startprijs 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Vier porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...

Lot vossenbeelden (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Grote Fayence schenkkan
Startprijs 50 EUR

Grote polychrome Fayence schenkkan met driemaster decor. Spanje?. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.

Lot sierschotels (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 27 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 50 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...

19e Eeuwse likeurhouder
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Antiek Engels lampetstel
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Drie 17e eeuwse majolica schotels Ø 26 - 28 cm.
Startprijs 50 EUR

Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gouda platelen vaas, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Keramieken kip+haan
Startprijs 50 EUR

Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.

Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR

Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR

Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...

Tien porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek porselein, Dame en heer
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.

Lot antieke wandtegels
Startprijs 60 EUR

Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Grote Tichelaar schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Franse schaal
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm.In r...

3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

Lot antieke Petrus Regout Maastricht borden Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke majolica tabakspot, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Porseleinen cavalerist te paard paard
Startprijs 60 EUR

Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

Grote Duitse schenkkan, H 32 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.