Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
267 Resultaten
Verkocht
Platelen Eskaf dekselpot, 1930
6000
Platelen Eskaf dekselpot, 1930

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws Meissen theeservies
6001
18e Eeuws Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR

Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.
6002
Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.
Startprijs 800 EUR
Majolica bloempot op zuil
6003
Majolica bloempot op zuil
Startprijs 150 EUR
Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.
6004
Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws Meissen servies
6005
18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR
Antiek Meissen figuur, 1900
6006
Antiek Meissen figuur, 1900
Startprijs 600 EUR
Antiek Meissen figuur, H 16 cm.
6007
Antiek Meissen figuur, H 16 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zes delen Herend servies
6008
Zes delen Herend servies

Resultaat:

150 EUR

Porseleinen tegel
6009
Porseleinen tegel
Startprijs 300 EUR
Antieke platelen vaas op zuil, 1910
6010
Antieke platelen vaas op zuil, 1910
Startprijs 400 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Meissen theepot
6011
18e Eeuwse Meissen theepot

Resultaat:

550 EUR

Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
6012
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Startprijs 850 EUR
Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.
6013
Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Drie antieke Franse borden, 1900
6014
Drie antieke Franse borden, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Capodimonte Reuge speeldoos
6015
Capodimonte Reuge speeldoos

Resultaat:

300 EUR

4x Meissen kop + schotel
6016
4x Meissen kop + schotel
Startprijs 150 EUR
Set van drie antieke majolica vazen, 1900
6017
Set van drie antieke majolica vazen, 1900
Startprijs 150 EUR
Kleine Meissen spiegel
6018
Kleine Meissen spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Uitgebreid empire servies, 1820
6019
Uitgebreid empire servies, 1820

Resultaat:

250 EUR

Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.
6020
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vier empire kop en schotels
6021
Vier empire kop en schotels

Resultaat:

130 EUR

2x Antieke baardman kruik
6022
2x Antieke baardman kruik
Startprijs 200 EUR
Antieke majolica jardiniere, 1920
6023
Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 80 EUR