Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot 6025
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekers pot 6051
18e Eeuwse Delftse apothekers pot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Delftse tulpenvaas, 1880 6030
Antieke Delftse tulpenvaas, 1880

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Sculptuur van aardewerk, 1930 6157
Sculptuur van aardewerk, 1930

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm. 6031
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits Ilmenau servies 6096
18e Eeuws Duits Ilmenau servies

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm. 6236
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm. 6039
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Meissen theepot 6011
18e Eeuwse Meissen theepot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot tegels (74 st.) 6078
Lot tegels (74 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Delftse tabakspot 6054
Antieke Delftse tabakspot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekselpot Hanau 6142
18e Eeuwse dekselpot Hanau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm. 6027
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900 6211
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm. 6036
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse pot 6052
18e Eeuwse Delftse pot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot 28-pas tegeltableau, 1950 6212
Groot 28-pas tegeltableau, 1950

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6192
18e - 19e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm. 6189
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm. 6169
Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws Meissen theeservies 6001
18e Eeuws Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm. 6034
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Groot Limoges eetservies 6205
Groot Limoges eetservies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaaslamp 6035
18e Eeuwse Delftse vaaslamp

Resultaat:

350 EUR