Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm. 6024
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot 6025
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm. 6026
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm. 6027
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm. 6028
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen 6029
Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Delftse tulpenvaas, 1880 6030
Antieke Delftse tulpenvaas, 1880

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm. 6031
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 20 cm. 6032
18e Eeuwse Delftse vaas, H 20 cm.

Resultaat:

100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm. 6033
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm. 6034
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaaslamp 6035
18e Eeuwse Delftse vaaslamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm. 6036
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kleine 18e eeuwse Delftse stoof 6037
Kleine 18e eeuwse Delftse stoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 21 cm. 6038
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 21 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm. 6039
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6040
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5-Delig Petrus Regout kaststel 6041
5-Delig Petrus Regout kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Set van twee vazen 6042
Set van twee vazen

Resultaat:

80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm. 6043
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23,5 cm. 6044
Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 6045
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Delftse kan, H 36 cm. 6046
Antieke Delftse kan, H 36 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Delftse flessenhouder 6047
Delftse flessenhouder

Resultaat:

80 EUR