Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.

Oude vliegtuig propeller
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...

Antieke donderbus percussie
Resultaat: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.
Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.

Antiek enkelloops geweer, L 108 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met damastloop en graveringen. Lepage a Paris. Kogelhouder in kolf. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Drie antieke bajonetten
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.

Belgisch parade sabel, 1910
Resultaat: 180 EUR

Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek percussie pistool met achtkantige loop. Gemerkt ELG + gravering. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 33 cm. In goede staat.

Twee antieke ijzeren handboeien
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.

Twee Franse brandweerhelmen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse brandweerhelmen. Metaal met messing. Géén binnenhelmen. Afmeting: 22 x 25 x 18 cm. In goede staat.

Twee Franse brandweerhelmen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 108 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met damast loop. Frankrijk. Jules Diconnet, Lyon. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie geweer, L 118 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops percussie geweer met kogelhouder in kolf. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Frans sabel, L 91,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse brandweerhelmen
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Japanse vernikkelde messing brandweerhelmen. Eén met lederen binnenhelm. Eén met messing applicatie + opschrift. Afmeting: 15 x 24 x 29 cm. In goede staat.