Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
53 Resultaten
Kavel: 2733

Lot divers militaria

Startprijs 60 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

Oude kruisboog

Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Lot patroon-vul-gereedschap

Startprijs 100 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Startprijs 100 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. Oxydatie. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2734

Drie helmen

Startprijs 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2735

Militaire helmen (4x)

Startprijs 100 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2701

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2708

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2725

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2748

Antiek sabel, 1900

Startprijs 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2752

Penvuur jachtgeweer

Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2705

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Startprijs 200 EUR

Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 c m.

Startprijs 200 EUR

Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2743

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.

Startprijs 200 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.


Kavel: 2749

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst

Startprijs 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...


Kavel: 2746

Percussie pistool, L 35 cm.

Startprijs 225 EUR

Vroeg 19e eeuws percussie pistool. Gemerkt met H en kroon. Mooie patina. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2739

Antieke dolk, L 54 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2750

Twee Indonesische krissen, L 66 - 67 cm.

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Indonesische hardhouten en bewerkte krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 66 - 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Lot diverse militaria emblemen

Resultaat: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Lot met diverse leger items

Resultaat: 70 EUR

Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Wapenschoonmaakset + kompas

Resultaat: 70 EUR

Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2744

Antiek geweer, L 121 cm.

Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws geweer, percussievuur. Mechaniek onschadelijk. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Duitse dolk, L 25 cm.

Resultaat: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.