Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
53 Resultaten
Kavel: 2700

Antieke donderbus percussie

Resultaat: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2702

Belgisch parade sabel, 1910

Resultaat: 180 EUR

Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Antiek percussie pistool, L 33 cm.

Resultaat: 180 EUR

Antiek percussie pistool met achtkantige loop. Gemerkt ELG + gravering. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Startprijs 200 EUR

Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.

Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.

Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2709

Drie antieke bajonetten

Resultaat: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.

Resultaat: 700 EUR

Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 c m.

Startprijs 200 EUR

Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2714

Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met damastloop en graveringen. Lepage a Paris. Kogelhouder in kolf. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Lot patroon-vul-gereedschap

Startprijs 100 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Duitse dolk, L 25 cm.

Resultaat: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2717

Twee antieke Franse brandweerhelmen

Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers Hombourg Budange. Waarvan één met lederen binnenhelm. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Twee antieke Japanse brandweerhelmen

Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Japanse vernikkelde messing brandweerhelmen. Eén met lederen binnenhelm. Eén met messing applicatie + opschrift. Afmeting: 15 x 24 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse brandweerhelmen. Metaal met messing. Géén binnenhelmen. Afmeting: 22 x 25 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Wapenschoonmaakset + kompas

Resultaat: 70 EUR

Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Startprijs 100 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. Oxydatie. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2724

Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2725

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Lot met diverse leger items

Resultaat: 70 EUR

Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Militair zakboek + ere medaille

Resultaat: 100 EUR

Antiek militair zakboek van het 2e regiment veldartillerie, 3e batlery uit 1876 + medaille ereteken voor belangrijke krijgsbedrijven of expeditie kruis. Met afbeelding van koning Willem III 1869. Afme...


Kavel: 2728

Antiek dubbelloops percussie geweer, L 118 cm.

Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops percussie geweer met kogelhouder in kolf. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

Oude kruisboog

Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Lot diverse militaria emblemen

Resultaat: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2732

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2733

Lot divers militaria

Startprijs 60 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2734

Drie helmen

Startprijs 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2735

Militaire helmen (4x)

Startprijs 100 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2736

Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Franse messing brandweerhelmen. 1x Sapeurs Pompiers de St. Ignat. 1x Sapeurs Pompiers Neung G.S. Bon. Eén lederen binnenhelm. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2737

Twee antieke ijzeren handboeien

Resultaat: 170 EUR

Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2738

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...


Kavel: 2739

Antieke dolk, L 54 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2740

Frans sabel, L 91,5 cm.

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2741

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 108 cm.

Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met damast loop. Frankrijk. Jules Diconnet, Lyon. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.


Kavel: 2742

Antiek enkelloops geweer, L 108 cm.

Resultaat: 300 EUR

Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2743

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.

Startprijs 200 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.


Kavel: 2744

Antiek geweer, L 121 cm.

Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws geweer, percussievuur. Mechaniek onschadelijk. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.


Kavel: 2745

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.

Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2746

Percussie pistool, L 35 cm.

Startprijs 225 EUR

Vroeg 19e eeuws percussie pistool. Gemerkt met H en kroon. Mooie patina. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2747

Oude vliegtuig propeller

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.