Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
767 Resultaten
Kavel: 7006

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.

Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7007

18e Eeuws Chinees servies

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...


Kavel: 7011

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 450 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Tuin/zotjes decor. Vier schotels goed. Eén kopje haarlijn. Drie goed. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7016

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Octagonaal. Floraal/goud decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 21,3 - 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7022

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...


Kavel: 7024

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.

Startprijs 1.800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7025

Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat: 80 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Drie chocolade kop + schotels. Met geisha/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Drie schotels goed. Eén kop minimale haarlijn. Eén kop scherf gelijmd. Eén kop twee haa...


Kavel: 7027

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.

Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7029

Vijf-delig Chinees kaststel

Startprijs 2.000 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met draken/foo-honden/floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7031

Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7032

18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.

Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Haarlijn + chips. Afmeting: H 13 x Ø 31,6 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7035

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.

Startprijs 220 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7037

Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.

Resultaat: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7038

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Startprijs 300 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: vijf schotels + drie kopjes. Met tuin/kraanvogel en kippen decor. Enkele minimale chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In ...


Kavel: 7041

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.

Startprijs 100 EUR

Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7045

Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat: 880 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7046

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7047

Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat: 250 EUR

Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7049

Antieke Chinese Quan Yin figurengroep

Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden Quan Yin figurengroep met draak + lotusbloemen. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7050

Vijf Chinese Familie Rose kopjes

Startprijs 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal decor. Twee gemerkt. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7052

Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm.

Resultaat: 150 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met foo-hond/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 39,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7055

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.

Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.