Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
767 Resultaten
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
7006
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws Chinees servies
7007
18e Eeuws Chinees servies
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein
7011
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.
7016
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas , H 13,5 cm.
7019
Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
7020
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels
7022
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
7024
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (3x)
7025
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

80 EUR

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
7027
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 200 EUR
Vijf-delig Chinees kaststel
7029
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 2.000 EUR
Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.
7031
Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.
7032
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
7035
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.
7037
Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.

Resultaat:

950 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein
7038
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel
7045
Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat:

880 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel
7046
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm.
7047
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

250 EUR

Antieke Chinese Quan Yin figurengroep
7049
Antieke Chinese Quan Yin figurengroep
Startprijs 400 EUR
Vijf Chinese Familie Rose kopjes
7050
Vijf Chinese Familie Rose kopjes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm.
7052
Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR