Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Satsuma porselein (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

2x China/Mao Tse Tung
Startprijs 40 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.

12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR

Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Japans Satsuma servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 50 EUR

Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR

Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Imari porseleinen kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Imari porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Oude Chinese penning Ø 5,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Startprijs 60 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startprijs 70 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...

Antieke Chinese/Kantonese dekseldoos Ø 6 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.

Drie Japanse Satsuma vazen
Startprijs 80 EUR

Drie fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vazen met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met floraal/pauw/tekst decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 24 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal decor. Sung Dynasty? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 10,3 x Ø 6,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kommen Ø 12 cm.
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kommen. Drie met feniks/draken decor. Vier met vogel op bloesemtak decor. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 12 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese prenten op zijde
Startprijs 80 EUR

Zes antieke Chinese prenten op zijde. Republiek. Spelende zotjes. Afmeting: H 18 x B 8 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, Ø 11,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met ringen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.

Japanse pot + Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Japans cloisonné. 19e Eeuw. Bestaande uit vaas met floraal decor. En een bloempot met floraal decor. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.