Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
767 Resultaten
Kavel: 7066

Chinese munten dekseldoos

Resultaat: 17.000 EUR

Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7175

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7369

Twee Chinese munten

Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7504

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7039

Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.


Kavel: 7125

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7072

Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7160

Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7216

Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7100

Chinese Huanghuali penselenpot

Resultaat: 2.500 EUR

Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7492

Chinese vaas, H 38,5 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7103

18e - 19e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 7347

Chinese Familie Rose tegel in lijst

Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 7276

Antieke Chinese tafel Huanghuali

Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7043

Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7513

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7123

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7275

Chinese lakwerk/spellen doos

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinese of Japanse lakwerk spellendoos vol met fiches gemaakt van parelmoer welke gegraveerd zijn met diverse voorstellingen. Bijzonder fijn uitgevoerd lakwerk in goud + monogram...


Kavel: 7054

Chinese censer Ø 9,5 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met Christies nummer etiket. Afmeting: H 6,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7655

Chinese penselenpot Ø 18 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.