Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
767 Resultaten
Kavel: 7000

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 7006

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.

Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7007

18e Eeuws Chinees servies

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...


Kavel: 7008

Lot Chinese kop en schotels (11x)

Resultaat: 800 EUR

Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...


Kavel: 7009

Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7011

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 450 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Tuin/zotjes decor. Vier schotels goed. Eén kopje haarlijn. Drie goed. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7012

18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7013

Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.

Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Gelijmd + randschade. Afmeting: H 14 x Ø 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7014

18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.

Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kom met floraal decor. Gelijmd + haarlijn + randschade. Afmeting: H 12 x Ø 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7015

Antieke Chinese pot Ø 22 cm.

Resultaat: 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen pot met figuur in landschap decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Octagonaal. Floraal/goud decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 21,3 - 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat: 140 EUR

Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7021

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...


Kavel: 7023

Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.

Resultaat: 350 EUR

Antiek drie-delig Chinees porseleinen Wucai kaststel met dubbele bodemring en zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Eén chip bovenrand dekselvaas. Afmeting: H 21,5 - 26,5 cm. In redelijk/goede staa...


Kavel: 7024

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.

Startprijs 1.800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7025

Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat: 80 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Drie chocolade kop + schotels. Met geisha/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Drie schotels goed. Eén kop minimale haarlijn. Eén kop scherf gelijmd. Eén kop twee haa...


Kavel: 7026

18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm.

Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7027

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.

Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7028

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7029

Vijf-delig Chinees kaststel

Startprijs 2.000 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met draken/foo-honden/floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7031

Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7032

18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.

Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Haarlijn + chips. Afmeting: H 13 x Ø 31,6 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7033

18e Eeuwse Chinese kom Ø 20,7 cm.

Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Cherry pickers (zeldzaam). Haarlijn + chips. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,7 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7034

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7035

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.

Startprijs 220 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7036

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7037

Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.

Resultaat: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7038

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Startprijs 300 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: vijf schotels + drie kopjes. Met tuin/kraanvogel en kippen decor. Enkele minimale chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In ...


Kavel: 7039

Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.


Kavel: 7040

18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel

Resultaat: 120 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met onderschotel. Pagodes in landschap decor. Haarlijn + chip. Afmeting: 7 x 15 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7041

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.

Startprijs 100 EUR

Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7042

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)

Resultaat: 130 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: grote trekpot (beschadigd), drie schotels (twee haarlijn, 1 goed), drie kopjes (goed). Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7043

Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7044

Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.

Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7045

Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat: 880 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7046

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7047

Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat: 250 EUR

Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.