Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
767 Resultaten
Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
7000
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.
7001
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.
7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.
7003
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.
7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.
7005
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
7006
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws Chinees servies
7007
18e Eeuws Chinees servies
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Chinese kop en schotels (11x)
7008
Lot Chinese kop en schotels (11x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen
7009
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese vazen
7010
Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein
7011
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.
7012
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.
7013
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.
7014
18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese pot Ø 22 cm.
7015
Antieke Chinese pot Ø 22 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.
7016
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
7017
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.
7018
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese vaas , H 13,5 cm.
7019
Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
7020
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
7021
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels
7022
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.
7023
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.

Resultaat:

350 EUR