Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7  cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x) 7750
Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Startprijs 80 EUR
2x China/Mao Tse Tung 7751
2x China/Mao Tse Tung
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm. 7752
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Grote Chinese vaas, H 87 cm. 7754
Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein ( 7x) 7755
Lot Chinees porselein ( 7x)

Resultaat:

140 EUR

17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7756
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 600 EUR
Chinese Yixing trekpot 7757
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 7758
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 225 EUR
Verkocht
6x Antiek porselein (divers) 7759
6x Antiek porselein (divers)

Resultaat:

45 EUR

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm. 7760
Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm. 7761
Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm. 7762
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7763
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat:

450 EUR

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm. 7764
Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm. 7765
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7767
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm. 7769
Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Vier oude + antieke bronzen schalen 7770
Vier oude + antieke bronzen schalen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Vier delen Imari porselein 7771
Vier delen Imari porselein

Resultaat:

60 EUR