Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7000
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm. 7001
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm. 7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7005
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm. 7006
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws Chinees servies 7007
18e Eeuws Chinees servies
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Chinese kop en schotels (11x) 7008
Lot Chinese kop en schotels (11x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen 7009
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese vazen 7010
Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7011
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm. 7012
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm. 7013
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm. 7014
18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese pot Ø 22 cm. 7015
Antieke Chinese pot Ø 22 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm. 7016
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7017
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm. 7018
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese vaas , H 13,5 cm. 7019
Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7020
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm. 7021
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7022
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm. 7023
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm. 7024
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 7025
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm. 7026
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm.

Resultaat:

350 EUR

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm. 7027
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7028
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel 7029
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese schenkkan, H 21 cm. 7030
Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

4.250 EUR

Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm. 7031
Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm. 7032
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 20,7 cm. 7033
18e Eeuwse Chinese kom Ø 20,7 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm. 7034
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm. 7035
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7036
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm. 7037
Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.

Resultaat:

950 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 7038
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm. 7039
Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel 7040
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel

Resultaat:

120 EUR

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x) 7042
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 28 cm. 7043
Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm. 7044
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel 7045
Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat:

880 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 7046
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm. 7047
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Antieke Chinese Quan Yin figurengroep 7049
Antieke Chinese Quan Yin figurengroep
Startprijs 400 EUR
Vijf Chinese Familie Rose kopjes 7050
Vijf Chinese Familie Rose kopjes
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (9x) 7051
Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm. 7052
Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7053
19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 9,5 cm. 7054
Chinese censer Ø 9,5 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm. 7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm. 7056
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Chinese schotel Ø 16 cm. 7057
Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm. 7058
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm.

Resultaat:

900 EUR

Chinese schotel Ø 33,3 cm. 7059
Chinese schotel Ø 33,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm. 7060
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7061
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

Resultaat:

700 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp, H 41 cm. 7063
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese wandtegels 7064
Twee 18e eeuwse Chinese wandtegels
Startprijs 1.400 EUR
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm. 7065
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinese munten dekseldoos 7066
Chinese munten dekseldoos

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
Chinese  Familie Rose vaas, H 30,5 cm. 7067
Chinese Familie Rose vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm. 7069
Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Wucai vaas, H 24 cm. 7070
Chinese Wucai vaas, H 24 cm.

Resultaat:

150 EUR

Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm. 7071
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 59 cm. 7072
Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop + schotels 7073
Drie Chinese kop + schotels

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm. 7074
Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Lot Chinese vazen (7x) 7075
Lot Chinese vazen (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7076
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7077
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Chinese vaas, H 33,5 cm. 7078
Chinese vaas, H 33,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese rolwagen vaas, H 49 cm. 7079
Chinese rolwagen vaas, H 49 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vijf delen Chinees porselein 7080
Vijf delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese schalen Ø 15 cm. 7081
Twee Chinese schalen Ø 15 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm. 7082
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kop + schotels 7083
Drie antieke Chinese kop + schotels

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels 7084
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 24,5 cm. 7086
Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm. 7087
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 23,5 cm. 7088
Chinese kom Ø 23,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Chinese vaas, H 36 cm. 7089
Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm. 7090
Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7091
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porslein 7092
Lot 18e eeuws Chinees porslein

Resultaat:

250 EUR

Chinese vaas, H 52 cm. 7093
Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm. 7094
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee delen 17e- 18e eeuws Chinees porselein 7095
Twee delen 17e- 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR