Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Johan Mensink, Twentse watermolen
Resultaat: 50 EUR

Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

H. van Dijk, Vaas met anemonen
Resultaat: 50 EUR

H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Louis Meijer, Zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, Heidegezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.

Oud ikoon, Heilige Antonius
Resultaat: 80 EUR

Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Bertus Baaijens, Lutterzand
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Twentse boerderij in de winter
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven
Startprijs 150 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.

John Torenbeek, Linguaglossa 1981
Resultaat: 375 EUR

John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.

J. Fons?, Plasgezicht met opvliegende eenden
Resultaat: 50 EUR

J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met brug
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

G. van Heemskerk, Zeilboot
Resultaat: 80 EUR

G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.F. Boekstal, Boerderij bij avond
Startprijs 60 EUR

W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

3x Antieke landkaart
Resultaat: 125 EUR

Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...

Johan Mensink, Twentse schuur met kippen en hooi
Resultaat: 50 EUR

Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

van Assendelft, Melkende boerin
Resultaat: 150 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Resultaat: 30 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in romantisch landschap
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.