Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W.J.J. Nuijen, Winter 1002
W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen 1049
Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1004
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi 1358
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
F. Huysmans, Landarbeiders 1208
F. Huysmans, Landarbeiders

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Petzold, Meisjesportret 1359
Petzold, Meisjesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1130
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr., Boerderij 1038
H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Plasgezicht met waterlelies 1340
Onduid. gesig., Plasgezicht met waterlelies

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Dirk Breed, Hollands dijkdorp 1321
Dirk Breed, Hollands dijkdorp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse landkaart 1306
Antieke Hollandse landkaart

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1304
Antieke landkaart

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jean Leon, Dame met hoed 1276
Jean Leon, Dame met hoed

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort 1210
Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis 1119
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1106
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Serie Salvador Dali tegels (6x) 1009
Serie Salvador Dali tegels (6x)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen 1388
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mensink, Twents landschap met koe 1387
Mensink, Twents landschap met koe

Resultaat:

40 EUR

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp 1384
K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Selhorst, Hollands wintergezicht 1380
Selhorst, Hollands wintergezicht

Resultaat:

80 EUR