Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam 1097
J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR
J. Doeser, Vaas met rozen 1094
J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 150 EUR
Anthony Keizer, Heidegezicht 1091
Anthony Keizer, Heidegezicht
Startprijs 300 EUR
Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen 1088
Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1080
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 200 EUR
J. Franken, Stilleven 1077
J. Franken, Stilleven
Startprijs 250 EUR
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen 1074
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR
M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel 1071
M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel
Startprijs 80 EUR
Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij 1068
Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Startprijs 150 EUR
Theo Wolvecamp, Abstract 1060
Theo Wolvecamp, Abstract
Startprijs 150 EUR
A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper 1057
A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand 1054
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand

Resultaat:

450 EUR

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc. 1051
Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.
Startprijs 600 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper 1048
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper
Startprijs 350 EUR
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1040
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht 1037
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren 1034
Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren
Startprijs 800 EUR
Verkocht
P. Hofman, Stilleven 1031
P. Hofman, Stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstracte compositie 1028
Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling 1025
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Hollands heidegezicht 1017
A.J. Zwart, Hollands heidegezicht

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Niek van der Plas, Strandgezicht 1014
Niek van der Plas, Strandgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat:

650 EUR

Albertus Verhoesen, Koeien in weide 1008
Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Startprijs 800 EUR