Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
389 Resultaten
Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Resultaat: 1.000 EUR

Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1208

F. Huysmans, Landarbeiders

Resultaat: 1.000 EUR

F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1092

Ron Meilof, Hollands landschap met koeien

Resultaat: 850 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat: 750 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1058

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 650 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat: 650 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Serie Salvador Dali tegels (6x)

Resultaat: 650 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Niek van der Plas, Strandgezicht

Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1119

Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis

Resultaat: 500 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1217

Keith Haring, Walking Hart

Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 11/200. 21e Eeuw. Walking Hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand

Resultaat: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat: 450 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 425 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Antieke ikoon

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1081

Antieke ikoon

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1344

John Torenbeek, Linguaglossa 1981

Resultaat: 375 EUR

John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat: 350 EUR

Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat: 350 EUR

Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Resultaat: 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.