Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W.J.J. Nuijen, Winter 1002
W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos 1007
Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
F. Huysmans, Landarbeiders 1208
F. Huysmans, Landarbeiders

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Ron Meilof, Hollands landschap met koeien 1092
Ron Meilof, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur 1000
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1058
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Serie Salvador Dali tegels (6x) 1009
Serie Salvador Dali tegels (6x)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Niek van der Plas, Strandgezicht 1014
Niek van der Plas, Strandgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis 1119
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Keith Haring, Walking Hart 1217
Keith Haring, Walking Hart

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand 1054
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence 1043
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1073
Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke ikoon 1082
Antieke ikoon

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke ikoon 1081
Antieke ikoon

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr., Boerderij 1038
H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
John Torenbeek, Linguaglossa 1981 1344
John Torenbeek, Linguaglossa 1981

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
H. van Daalhoff, Stilleven 1036
H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstracte compositie 1028
Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding 1006
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Resultaat:

350 EUR