Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Startprijs 150 EUR

Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR

J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Butterfly
Startprijs 1.250 EUR

Andy Warhol. 21e Eeuw. Butterfly. Screenprint op papier published by Ronald Feldman. Afmeting: H 96 x B 96 cm. In goede staat.

L. Lefebere, Dorpsgezicht met vrouwen die was ophangen
Startprijs 80 EUR

L. Lefebere, 1884. 1812 - 1902. Dorpsgezicht met vrouwen die de was ophangen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 36 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Expressionistische regatta
Startprijs 80 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Expressionistische regatta. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 100 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '90. Epreuve de artiste. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 64 x B 74 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kleurrijke spetterkip. Plakaatverf op geschept papier. Afmeting: H 106 x B 78 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.

2x Cameron, 2x Aquarel
Startprijs 160 EUR

Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 250 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Startprijs 150 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Landschap 'Dal'
Startprijs 80 EUR

Ger Meinema. 1939. Landschap 'Dal'. Gouache op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 240 EUR

Bart de Graaf. 1946 - . Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Conrad Kiesel, Achter-glas portret
Startprijs 150 EUR

Conrad Kiesel. 1846 - 1921. Duitse School. Achter-glas meisjes portret. Olieverf op glas. Afmeting: H 14 x B 10,5 cm. In goede staat.

Monogram RR, 't Kolkje te Amsterdam
Startprijs 100 EUR

Monogram RR. 1948. 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 45 cm. In redelijke staat.

G. Cox, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR

G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.

Mel Westerburg, de Markt Amsterdam
Startprijs 500 EUR

Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis
Resultaat: 500 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Startprijs 300 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Burger, Damesportret
Resultaat: 130 EUR

G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.

S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 150 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Oude Casablanca affiche (Warner Brothers)
Resultaat: 80 EUR

Oude Warner Brothers 'Casablanca' affiche met Ingrid Bergman & Humphrey Bogart. 20e Eeuw. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijke staat.

Gregor Espen Hagen, Indiaan
Startprijs 600 EUR

Gregor Espen Hagen, 2000. 1964 - 2008. Indiaan. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 130 cm. In goede staat.

Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc.
Startprijs 225 EUR

Anton Vrede, '98. 1953 - . Nr. 7/50. Voorstelling met konijnen, toekan etc. Lithografie op papier. Afmeting; H 107 x B 77 cm. In goede staat.

W. Hoving, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

W. Hoving. Hollandse School. Abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 103 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.

H.C. Bogman, Bosgezicht
Resultaat: 80 EUR

H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

J. v.d. Stok, Hollandse ijspret
Resultaat: 200 EUR

J. v.d. Stok. Hollandse School. Circa 1880. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Panoramisch landschap met kreeft, haas en vogel
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken lijst met ranken, met daarin een ongesigneerd panoramisch landschap met kreeft, haas en vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 500 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

J.F. Hoppenbrouwers, Wandelaar langs rivier
Resultaat: 100 EUR

J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands grachtengezicht. Verso Cornelis Terlouw. Olieverf op paneel. Afmeting:H 16 x B 22 cm. In goede staat.

E. Kahrner, Italiaanse vrouw met mandoline
Startprijs 160 EUR

E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.

E. Kahrner, Italiaanse vrouw met tamboerijn
Startprijs 160 EUR

E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met tamboerijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.

Vergulde Soester spiegel (Adreas Gursky)
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.

F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling
Resultaat: 225 EUR

F. Diekmann, 1968. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Project 008, Recklinghausen. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram '69, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Monogram '69. 70-er Jaren. Atelier Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Duitse School. Recklinghausen. Toegeschreven aan. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 51 x B 56,5 cm. In goede...

2x Flip Hamers, Vrouwelijke naaktportretten
Startprijs 150 EUR

Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Vaas met rozen
Startprijs 180 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Startprijs 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Startprijs 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berggezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch landschap
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Plasgezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.

K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht
Startprijs 300 EUR

K. Walter. 1900. Mogelijk 1868 - (Karlsruhe/Duitsland) - 1949. Romantisch landschap met schapen bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29,5 x B 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap in Haagse School-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water
Startprijs 150 EUR

Pendant. Onduidelijk. E. Boruli? Circa 1930. Twee dorpsgezichten aan het water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR

Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

André van Helden, Portret man
Resultaat: 150 EUR

André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.

Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap
Resultaat: 275 EUR

Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startprijs 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 300 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

K. Droste, Bloemstilleven
Resultaat: 150 EUR

K. Droste. 20e Eeuw. Bloemstilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Startprijs 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap
Startprijs 280 EUR

Elma Maria Lukasiak. Poolse School. Knotwilg in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen
Startprijs 260 EUR

Anton Müller. Duitse School. 20e Eeuw. Landarbeiders met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Houtman, Winters landschap
Resultaat: 50 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

Yaseneva Sveta, Lady in blue
Startprijs 400 EUR

Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers
Startprijs 300 EUR

Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Duitse School. Strandgezicht met vissers. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Modern portret Kurt Cobain
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Modern portret Kurt Cobain. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Twee boeren bij balie
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee boeren bij balie. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Zomer + Wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

Pendant. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zomer + wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.G. de Korte, Vrachtboot op de IJssel
Resultaat: 90 EUR

H.G. de Korte. 1941 - Vrachtboot op de IJssel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 27 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Weidend paard
Resultaat: 90 EUR

Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Weidend paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 101 cm. In goede staat.

Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 100 EUR

Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 38 x B 36 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 250 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Schaal met fruit. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In goede staat.

Kees Smits, Abstract landschap
Startprijs 80 EUR

Kees Smits. 1945 - . Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1988. Persoon in landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 16 cm. In goede staat.

Anna Huitema, Gevels
Startprijs 50 EUR

Anna Huitema. 1941 - . Titel: Gevels. Eigendruk. Nr. 4/50. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.

Nico Lootsma, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Nico Lootsma, 1963 Leeuwarden. Bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 28 cm. In goede staat.