Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fritz Diekmann, Figuratieve surrealistische voorstelling 1024
Fritz Diekmann, Figuratieve surrealistische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling 1025
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel 1026
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord 1027
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstracte compositie 1028
Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat:

350 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1029
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 500 EUR
M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam 1030
M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam
Startprijs 800 EUR
Verkocht
P. Hofman, Stilleven 1031
P. Hofman, Stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat:

800 EUR

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen 1033
Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR
Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren 1034
Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren
Startprijs 800 EUR
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1035
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 400 EUR
Verkocht
H. van Daalhoff, Stilleven 1036
H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht 1037
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr., Boerderij 1038
H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat:

400 EUR

J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur 1039
J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur
Startprijs 100 EUR
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1040
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw
Startprijs 200 EUR
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan 1041
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence 1043
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat:

450 EUR

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam 1044
Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jan Korthals, Boeren interieur 1045
Jan Korthals, Boeren interieur

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen 1046
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR
Verkocht
John Bevort, Landschap met berkenbomen en fazanten 1047
John Bevort, Landschap met berkenbomen en fazanten

Resultaat:

200 EUR