Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pennenarmband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, met pennen, deels voorzien van bewerking. Met bakslot en veiligheid. breedte 13 mm. lengte 19,5 cm. ca 25,7 gram. In goede staat

Zilveren broche, ketting en hanger met groene steen
Resultaat: 60 EUR

Lot met drie zilveren siearden met groene steen, een lang gevlochten collier met 4 groene kralen. ca 100 cm, een Art Deco broche in de vorm van een bloem met in het hart een ovale chrysopaas, gemerkt ...

Zilveren bedelarmband
Startprijs 35 EUR

Fijn zilveren armband met bedels, 925/000. Fijne slangenarmband met 16 bedels met diverse kleuren en bewerking, waarvan 1 pandora bedel. lengte 20 cm. ca 33,4 gram. In goede staat

Zilveren armband met bloedkoraal
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...

Lot tedora bedels 18x
Startprijs 70 EUR

Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat

Garonne horloge
Resultaat: 45 EUR

Double Garonne horloge met saffier glas en datumaanduiding. ø 28 mm. lengte 19 cm. Quartz

Omega horloge megasonic
Resultaat: 200 EUR

Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.