Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
391 Resultaten
Kavel: 885

Zilveren pennenarmband

Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, met pennen, deels voorzien van bewerking. Met bakslot en veiligheid. breedte 13 mm. lengte 19,5 cm. ca 25,7 gram. In goede staat


Kavel: 886

Zilveren broche, ketting en hanger met groene steen

Resultaat: 60 EUR

Lot met drie zilveren siearden met groene steen, een lang gevlochten collier met 4 groene kralen. ca 100 cm, een Art Deco broche in de vorm van een bloem met in het hart een ovale chrysopaas, gemerkt ...


Kavel: 887

Zilveren bedelarmband

Startprijs 35 EUR

Fijn zilveren armband met bedels, 925/000. Fijne slangenarmband met 16 bedels met diverse kleuren en bewerking, waarvan 1 pandora bedel. lengte 20 cm. ca 33,4 gram. In goede staat


Kavel: 888

Zilveren armband met bloedkoraal

Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...


Kavel: 889

Lot tedora bedels 18x

Startprijs 70 EUR

Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat


Kavel: 890

Garonne horloge

Resultaat: 45 EUR

Double Garonne horloge met saffier glas en datumaanduiding. ø 28 mm. lengte 19 cm. Quartz


Kavel: 891

Omega horloge megasonic

Resultaat: 200 EUR

Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.