Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden Zenith horloge
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden band. Rechthoekig horloge, gemerkt Zenith, mechanisch, bevestigd aan een gouden schakelband. Breedte 14 mm. 17 cm. Brutogewicht 15,2 gram. In goede staat

Seiko heren horloge automaat, King Seiko
Resultaat: 120 EUR

King Seiko horloge automatic, rechthoekig model voorzien van een stalen band en een zwart/grijze wijzerplaat voorzien van dag en datumaanduiding. breedte 36 mm. Jaren zeventig. In goede staat

Gouden ring met hartsteen
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...

Gouden manchetknopen
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.

Omega horloge megasonic
Resultaat: 200 EUR

Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.

Armband lapis lazuli, gouden slot
Resultaat: 130 EUR

Armband van lapis lazuli met gouden slot, 585/000. Armband uit lapis lazuli kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting, ø10 mm, met ribbewerking. 20 cm. In goede staat

Bulova accutron horloge
Resultaat: 110 EUR

Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.