Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren tafel-pronkstuk 19
Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Zilveren strijdwagen 1
Zilveren strijdwagen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zilveren doos 9
Zilveren doos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren servies 5
Zilveren servies

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, Leiden 1774 2
Zilveren cabaret, Leiden 1774

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset met blauw glas, 4x 279
Zilveren tafelset met blauw glas, 4x

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren tablet & kristaldoos 29
Zilveren tablet & kristaldoos

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw 10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke statenbijbel met zilverwerk 156
Antieke statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren theepot op comfoor 102
Zilveren theepot op comfoor

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 25
Zilveren broodmand

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 23
Zilveren broodmand

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Heilig beeld, zilver 3
Heilig beeld, zilver

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot plated & BWG 236
Lot plated & BWG

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 37
Zilveren broodmand

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaarskandelaren 221
Stel zilveren kaarskandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 53
Zilveren koffiepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk 47
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren servies 192
Zilveren servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren bloemensteker 63
Zilveren bloemensteker

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 57
Zilveren broodmand

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 109
Karaf met zilver

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk 197
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 32
Zilveren theebus

Resultaat:

320 EUR