Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Badende dame
Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bloempot in fontein-vorm
Startprijs 350 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Houten Heilig figuur, H 55 cm.
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek terracotta beeld, 1900
Resultaat: 150 EUR

Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jager met hert
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.
Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

Houten heilig figuur, H 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'
Resultaat: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder
Startprijs 2.800 EUR

Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Oud bronzen luipaard
Startprijs 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard
Resultaat: 1.350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Franse figurengroep van Moreau, 1900
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Naakte dame
Startprijs 600 EUR

Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.

16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.
Resultaat: 180 EUR

Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.