Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

4x Afrikaans figuur
Startprijs 60 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Jongen en meisje op hek
Startprijs 60 EUR

Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Drie oude houten beelden, H 37 - 66 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startprijs 60 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Oosterse figuren
Startprijs 70 EUR

Drie Oosterse bronzen figuren. Twee draken + buste. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 70 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Madonna, H 41 cm.
Startprijs 80 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie antieke terracotta figuren
Startprijs 80 EUR

Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. 1x Vaas met figuren + restvergulding. 2x Figuren, muzikanten, polychromie. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Drie oude bronzen figuren
Startprijs 90 EUR

Drie oude bronzen figuren. Alle drie onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Startprijs 90 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.